תבנית וורדפרס להורדה בחינם Acid Rain

תבנית וורדפרס להורדה בחינם Acid Rain

תיאור תבנית

תבנית וורדפרס בעברית להורדה בחינם אשר נקראת Acid rain עם שתי עמודות, אחת של תפריט צדדי גמיש בו ניתן לשלוט מממשק הניהול של וורדפרס. תבנית Acid Rain עוצבה בגוונים כהים עם רקע שחור עליו משיכות מכחול מהצבע כחול עד אדום לאורך הרקע. התבנית עברה התאמה מלאה לעברית החל מדפים בודדים ועד לממשק התגובות והיא נוחה וקלה לשימוש.

תכונות תבנית

  • שני עמודות ראשיות. מרכז עמוד ותפריט צד
  • מבנה כהה יחודי עם רקע קווים צבעוני
  • שילוב תמונות ומדיה בקלות
  • צבעים עזים אשר מושכים עין לטקסט

הוספנו לתבנית

  • תרגום ממשק מלא כולל תוויות פוסט
  • שני וידגטים להצגת פוסטים אחרונים
  • צמצום משקל הגרפיקות לתבנית מהירה יותר

שאלות ותשובות

ההתקנה של תבנית Acid Rain זהה להתקנת כל תבנית וורדפרס וניתן לעשות אותה באחת משני דרכים. הראשונה היא להעלות את התבנית לאתר שלכם בעזרת ממשק הניהול של וורדפרס והשנייה בעזרת תוכנת FTP. אם מעולם לא התקנתם תבנית וורדפרס תוכלו ללמוד כיצד לעשות זאת על ידי צפייה בסרטון איך מתקינים תבנית וורדפרס

וורדפרס היא מערכת הניהול הפופולרית בעולם ולכן מכילה המון המון תכונות ויכולות אשר בחלקן מובנות אל הממשק וחלקן מתווספות בעזרת תוספים. אם אתם רוצים ללמוקד כיצד להשתמש בוורדפרס תוכלו לבקר בדף איך משתמשים בוורדפרס

בוודאי שלא! התבנית פורסמה במקור בגרסה שאיננה עובדת בעברית במאגר התבניות של וורדפרס ואנו ביצענו עבור קהל הגולשים באתר שלנו גרסה כוללת תרגום והיא עדיין וכנראה תשאר חינמית לנצח. תהנו!

אם נשארתם עם שאלה או בקשה אתם מוזמנים להשאיר / לפרסם אותה כתגובה לדף זה ונשמח לעזור ככל האפשר.

אהבתם? שתפו עם חברים

אנו מקווים כי מצאתם את שחיפשתם בדף זה… בנוסף תוכלו למצוא באתר שגיב SEO עוד שלל תבניות וורדפרס להורדה בעיצובים שונים, בתצורות שונות וברמות מורכבות שונה. אם אהבתם או שאתם רוצים לפרגן נשמח ונודה לכם אם תעשו זאת על ידי לייק, פלוס מבית גוגל, שיתוף באתר שלכם או סתם מילה חמה.