תבנית וורדפרס בעברית להורדה Business Trend

תבנית וורדפרס להורדה בחינם BusinessTrend

תיאור תבנית

ברוכים הבאים, והפעם… עוד תבנית וורדפרס בעברית להורדה בחינם שנקראת Business Trend עם ראש דף רחב ובו מקום גדול לכותרת / שם האתר שלכם, תפריט צד צבעוני בו קל לשלוט בעזרת וידג'טים בנוסף לתפריט פוטר (Footer) עם שלושה תאים בו גם ניתן להוסיף 3 וידג'טים / תפריטים כדי להגדיל את כמות המידע המוצע לגולש ואפשרויות הניווט. תבנית זאת עברה עברות מלא לעברית ונבדקה לתקלות – היא עובדת יופי ואתם מוזמנים להוריד אותה בחינם! – תתחדשו..

תכונות תבנית

  • תפריט צד עם כותרות מודגות
  • אייקונים חברתיים בראש התפריט צד
  • 3 מיכלים בפוטר שמוכנים לוידג'טים
  • עיצוב עסקי נקי ואלגנטי

הוספנו לתבנית

  • תרגום מחרוזות טקסט מלאות כולל אלמנטים
  • יישור התבנית לRTL (ימין לשמאל)
  • פוטר מובנה כולל מקום לוידג'טים
  • הפחתת משקל הגרפיקות לאתר מהיר יותר

שאלות ותשובות

אין כל הבדל בין התקנת תבנית Business Trend להתקנה של כל תבנית וורדפרס אחרת. תוכלו לעשות זאת דרך ממשק הניהול של וורדפרס בשתי שניות ולהתקדם אל עבר בניית האתר שלכם. אם מעולם לא התקנתם תבנית וורדפרס אז כדאי לכם לצפות בסרטון קצר וממוקד אשר יעזור לכם ללמוד פעם אחת ודיי איך מתקינים תבנית וורדפרס. בהצלחה…

הודות לעיצוב נקי ואלגנטי אתם יכולים לבחור בתבנית Business Trend לאתר שמייצג את בית העסק שלכם או לאתר אשר נועד כבלוג / יומן רשת. כך או כך תוכלו בעזרת הידע המתאים אפילו להתאים את התבנית ביתר דיוק לצרכים שלכם ולשלוט בגרפיקות, מבנה וצבעים בקלות יחסית.

אם נתקלתם בבעיה או שאלה רלוונטית אתם מוזמנים לפרסם אותה כתגובה ונשמח לעמוד ככל האפשר. בהצלחה…

בוודאי שלא! לאחר שטרחנו לציין את המילה חינם ברחבי האתר תנו לי להוסיף ולומר כי תבנית Business Trend משוחררת תחת רישיון GPL 3 כלומר אתם יכולים להשתמש בה בפרויקטים עסקיים ואישיים בכפוף לתנאי השימוש המצורפים לקובץ.

אם נשארתם עם שאלה או בקשה אתם מוזמנים להשאיר / לפרסם אותה כתגובה לדף זה ונשמח לעזור ככל האפשר.

אהבתם? שתפו את התבנית בגוגל פלוס.

עוד תבנית מעוברתת עלתה לאוויר! אני מקווה שאהבתם וכי מצאתם את תבנית Business Trend לשימושית בעבורכם. אם תרצו אתם מוזמנים לשתף דף זה בגוגל פלוס, פייסבוק ולעזור גם לחברים שלכם למצוא תבניות וורדפרס מעוברתות בקלות. המון בהצלח, שגיב SEO.