עדכון פנדה 4.2 כאן ומתחיל להראות את אותותיו


Warning: Use of undefined constant get_the_title - assumed 'get_the_title' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/customer/www/sagive.co.il/public_html/wp-content/themes/sagive/functions/misc-functions.php on line 305
get_the_title

אז רגע לפני שנדבר על העדכון עצמו ולטובת אלו שכבר מבולבלים מעדכוני גוגל השונים ומה כל אחד מהם אומר…בואו נבין מה זה עדכון פנדה? 

עדכון פנדה הוא שינוי אלגוריתם / פילטר אשר הוצג בפברואר 2011 ושולב במנוע החיפוש של גוגל. התכלית העיקרית של עדכון פנדה היא לטפל באתרים בעלי תוכן באיכות ירודה. רוצים לדעת עוד? לחצו כאן

פנדה 4.2

כבר כמה ימים שיש רחש ברשת האינטרנט, בפורומים השונים של מקדמי אתרים ובאתרים מובילים ברחבי רשת האינטרנט בנוגע לעדכון פנדה 4.2. על פי Search Engine Land גוגל דיווחה כי עדכון פנדה 4.2 יצא בצורה איטית ומדורגת לאורך החודשים הקרובים.

אז קרוב לוודאי שאתם לא מרגישים עדיין כלום – תאריך השחרור המדויק הוא ה18.7 (למקרה שאתם כן מרגישים משהו). אבל בכל מקרה, נרגיש זאת בחודשים הקרובים אז הגיע הזמן להפטר מתוכן מעפן.

במה עוסק עדכון פנדה? תקציר לבעלי אתרים

עדכון פנדה מחפש אתרים עם תוכן לא מקורי, תוכן לעוס, מאוס, רזה ולא רלוונטי – בקישור הבא רשימה חלקית של נושאים בהם עוסק עדכון פנדה אשר אוזכרו ברחבי הרשת.

רוצים לדעת עוד?

  • אהבתם? שתפו!