שאלה למאט קאטס: איך לבדוק דומיין לפני רכישה?


Warning: Use of undefined constant get_the_title - assumed 'get_the_title' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/customer/www/sagive.co.il/public_html/wp-content/themes/sagive/functions/misc-functions.php on line 305
get_the_title

בשבוע האחרון שחררו גוגל עוד 4 סרטונים חדשים בערוץ שלהם למנהלי אתרים וזה הראשון בסדרה. בסרטון הנוכחי עונה מאט קאטס לשאלה:

"איך אני יכול לבדוק אם לדומיין אשר אני עומד לרכוש יש בעיות עם גוגל? לאחרונה רכשתי דומיין מבלי לדעת כי הדומיין כנראה סובל מעונש כלשהו ואיננו מאונדקס כלל על ידי גוגל. לבסוף נאלצתי להגיש בקשת Reconsideration. איך יכולתי להימנע מלכתחילה מבעיה כזאת."

אז מה אתם יכולים לעשות בנושא?

ההמלצה שלי היא לבחון כל דומיין לפני שאתם רוכשים אותו בדיוק כמו שהייתם בוחנים דומיין קיים. הכניסו את כתובת האתר במרכאות למנוע החיפוש וראו מה חוזר, בדקו בעזרת הכלי Wayback Machine וקראו חוות דעת על החברה על פי השם שלה, אולי אם יש לכם את הכלים בדקו כמה קישורים יש לדומיין הזה ומהיכן (צעד בהחלט חשוב). אבל… איך שלא יהיה, במקרה הכי גרוע ואני מקווה שזה עובד תוכלו  להגיש בקשת Reconsideration. לא הכי אידאלי אבל לא סוף העולם.

* הנה התשובה של מאט קאטס (והיא לא משהו!)

  • אהבתם? שתפו!