פייסבוק משוויצים בכמות המשתמשים במסנגר שלהם


Warning: Use of undefined constant get_the_title - assumed 'get_the_title' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/customer/www/sagive.co.il/public_html/wp-content/themes/sagive/functions/misc-functions.php on line 305
get_the_title

כל מי שמשתמש בפייסבוק שלנו מהנייד ובואו נודה זה רובנו נתקל בחודשיים האחרונים בבקשה להתקין תוסף נוסף כדי לנהל שיחות בפייסבוק… אני לא יודע מה אתכם אבל אותי זה עצבן לאללה… למה אני צריך שתי אפליקציות כדי להשתמש בפייסבוק ואני דיי בטוח שהם הפסידו הרבה משתמשים שלא משתמשים בצט הזה על בסיס יומי.

אז למה אני מזכיר את זה?

לפני כשבוע פייסבוק הודיע כי כעת משתמשים במסנגר של פייסבוק למעלה מ500 מיליון משתמשים! זה כמובן לאחר שהחברה דרשה ממשתמשים להוריד את האפליקציה כדי לתקשר בתוך פייסבוק (אז מה הפלא!). כתגובה לחוסר שביעות הרצון של משתמשים רבים הגיב מארק צוקרברג ואמר כי האפליקציה נוצרה עבור המשתמשים עצמם כיוון שהיה מאוד קשה להשתמש באפליקציות שהציגו את כל האתר של פייסבוק כדי לנהל שיחה בצט וכי הכפתורים היו קשים ללחיצה (אז תשנו אותם!) ולכן פייסבוק יצרה את המסנגר.

הצעד הזה של פייסבוק קרה מכיוון שכמות המשתמשים בסלולרי עולה מיום ליום בצורה ניכרת ולכן פייסבוק חיפשה פתרון יעיל יותר ויצרה את האפליקציה.

הנה כמות המשתמשים בסלולרי בפייסבוק (גרף באדיבות פייסבוק):

facebook-mobile-usage

מה אתכם?

אתם קונים את ההסבר של מארק צוקרברג או שגם אותכם עצבן המעבר לאפליקציה נוספת. אתם יכולים להביע בפני פייסבוק את חוסר שביעות הרצון וגם אנחנו נשמח לשמוע את דעתכם (הממ.. רמז – טופס התגובות כאן בשבילכם).

נתראה בעדכון הבא…

 

  • אהבתם? שתפו!