עשויים "להעלם" לכם כמה לייקים מהדף


Warning: Use of undefined constant get_the_title - assumed 'get_the_title' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/customer/www/sagive.co.il/public_html/wp-content/themes/sagive/functions/misc-functions.php on line 305
get_the_title

היום אנחנו מביאים לכם סיפור דיי מצחיק. מתברר שמאז הקמתו פייסבוק סופר לייקים גם עבור אנשים שכבר סגרו את החשבון שלהם או (זכרונם לברכה) נפטרו. כלומר, אם לדף שלכם יש 10,000 לייקים ו30 מהם שייכים לאנשים אשר הלכו לעולמם אז בקרוב תראו ירידה בכמות הלייקים של הדף שלכם ולא באשמתכם.

חשבונות לא פעילים

גם אנשים אשר כיבו את הפרופיל שלהם בצורה ידנית (ורק אלו) יחשבו מעתה ללייקים מתים אשר יוסרו מהספירה של הדף שלכם. על פניו זה נשמע לא רלוונטי אבל המון המון אנשים כיבו את חשבון הפייסבוק שלהם (בעיקר בזירה הבינלאומית).

על פניו זה דיי הגיוני שהלייקים הללו לא יחשבו אך מתברר כי פייסבוק מעולם לא יצרו את הסקריפט הנדרש כדי להסיר את הפעילות של אותם משתמשים כמו לייקים או שיתופים מהגרף שלהם.

זה באמת בקטנה

אל תתרגשו אם אתם רואים את הספירה יורדת קצת… זה ממילא משתמשים שלא יראו פרסומים שלכם ולא יכולים ליצור אינטראקציה איתם כיוון שהם או הלכו לעולמם או סגרו את החשבון שלהם בצורה ידנית.

עדכון קטן והזוי מפייסבוק.

  • אהבתם? שתפו!