טוויטר בוחנת כפתור השתק – בואו נודה, הגיע הזמן!


Warning: Use of undefined constant get_the_title - assumed 'get_the_title' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/customer/www/sagive.co.il/public_html/wp-content/themes/sagive/functions/misc-functions.php on line 305
get_the_title

נכון שיש לנו הרבה חברים בטוויטר (למרות שבואו נודה בזה, בארץ זה קצת פחות מדבר אלינו) ונכון שאנחנו רוצים רשימת עוקבים גדולה ככל האפשר אבל זאת בדיוק הסיבה שהופכת את טוויטר לפחות שימושית בעיני הרבה משתמשים. יותר מידי רעש! אז… טוויטר ביוזמה מבורכת בוחנת בימים האחרונים ורק עבור קהל משתמשים מצומצם (סחבק ביניהם > הוסיפו אותנו בטוויטר) כפתור השתק Mute חדש אשר יאפשר לכם להשתיק משתמש מסוים שפשוט עושה לכם עומס במסך.

הרעיון לא הגיע מטוויטר עצמה שאיחרה את הרכבת בנושא זה אלא מאפליקציה בשם TweetDeck בה כך מתברר כפתור הMute הוא אחת התכונות הפופולריות ביותר ולכן אחת התכונות אשר גרמו להתקנה מאסיבית של האפליקציה. הסבר המנומס מאחורי הרצון להשתיק מישהו הוא כי לפעמים אתה מרגיש מחויב לעקוב אחר מישהו מהעבודה אבל לא באמת רוצה לשמוע על האוכל החדש שהוא קנה לחתולים שלו… (צרות של עשירים).

מה דעתכם? הייתם רוצים להשתיק כמה משתמשים בטוויטר שלכם?

  • אהבתם? שתפו!