השעון של אפל – סקירה מורחבת


Warning: Use of undefined constant get_the_title - assumed 'get_the_title' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/customer/www/sagive.co.il/public_html/wp-content/themes/sagive/functions/misc-functions.php on line 305
get_the_title

כבר בספטמבר 2014 הודיעה אפל כי היא מוציאה לשוק שעון חכם אשר נקרא בפשטות Apple Watch (השעון של אפל) אבל לא הוסיפה מידע או פרטים נלווים. זה כמובן טריק ידוע מבית אפל בניסיון ליצור עניין ושמועות בנושא.

6 חודשים לאחר מכן, ב9 למרץ חשפה אפל את הApple Watch באירוע בסאן פרנסיסקו. אז מה למדנו מהאירוע ואילו פרטים נחשפו על השעון החדש מבית Apple שמרביתנו לא יכולים לרכוש (כי זה יקר) או לא רוצים לרכוש (כי זה יקר מידי לבינתיים!)

מפרט ראשוני:

  • השעון של Apple עשוי מתערובת של אלומיניום
  • הוא מגיע בגווני כסף, אפור או בזהב 18 קרט
  • הוא מגיע בשני גדלים: 42מ"מ או 38מ"מ
  • ישנן שלל רצועות החל מרצועות גומי, פלדת אל חלד, עור וכו'

קליק או נגיעה

כמו באייפון או אייפד, גם השעון יודע לזהות בין נגיעה ללחיצה ממושכת ויאפשר לכם או להכנס לאפליקציה או לערוך את האפשרויות השונות (בלחיצה ממושכת) וגם לערוך את ההגדרות של השעון או אפליקציה – ראו את הסרטון האחרון למידע נוסף.

תכונה מדליקה

שני שעוני אפל יוכלו "לדבר" זה עם זה… הפרטים המדויקים עדיין עמומים אבל הם יוכלו להחליף מידע בקלות ואולי לדעת איזה שעון נמצא לידכם אם הוא ברשימת החברים שלכם וכו'

גישה מהירה למידע באייפון שלכם

לצד גישה מהירה לרשימת החברים שלכם והאפשרות לשלוח להם הודעה תוכלו גם לשלוח להם "נגיעה" (ראו סרטונים למידע נוסף) – כמון כן ישנה גישה מהירה לאפליקציות פופולראיות כמו גוגל מפות, שעון, לוח שנה ועוד!

הזכוכית?

כל מי שמכיר שעונים יודע כי שעונים איכותיים מגיעים עם זכוכית ספיר קריסטל אשר נחשבת לזכוכית עמידה בשריטות. אבל… אפל יצאה עם זכוכית חדשה בשם Ion-X – מדובר על זכוכית אשר עשויה מalumina-silicate ועל פי שקראתי נחשבת לעמידה אף יותר כנגד שריטות ומכות שונות.

מחירים?

המחירים מושפעים בצורה ניכרת מסוג הרצועה וגוף השעון (בדומה לכל שעון אחר).

המחירים נעים בין 550$ דולר לשעונים עם גוף פלדת אל חלד ומחירם יכול לנוע עד 1050$ בהתאם לסוג הרצועה (כלומר רצועת פלסטיק, עור, פלדת אל חלד).

סדרת היוקרה של שעון Apple החדש עשויה מזהב 18 קרט בגוון זהב סטנדרטי או בגוון זהב אדום ומחירם מתחיל מ10,000$.

מידות?

גרסה קטנה של השעון
גובה : 38.6 מ"מ
רוחב : 33.3 מ"מ
עומק : 10.5 מ"מ
משקל : 40 גרם
גרסה קטנה של השעון
גובה : 42.0 מ"מ
רוחב : 35.9 מ"מ
עומק : 10.5 מ"מ
משקל : 50 גרם

סרטונים – כי זה מה שמעניין אותנו!

סקירה רשמית

סקירה מבית TechCrunch

סקירה מבית gigaom

מדליק נכון?

אין ספק שזה עדיין שעון ומוגבל בכמות היכולות שלו בעיקר בגלל הגודל אבל מבחינה טכנולוגית אין ספק כי אפל הוציאו מוצר מדליק ועשיר בתכונות שנוכל לעשות בו שימוש בחיי היום יום. הוא עדיין תלוי בנייד בתור חבר עוזר אבל מאפשר להחזיר המון מידע בקלות. בקיצור – אהבתי.

  • אהבתם? שתפו!
  • אהבתם? שתפו!