פוטר מותאם בממשק הניהול של וורדפרס

למחוק את הפוטר של ממשק הניהול וורדפרס

בונים אתרי וורדפרס בעצמכם? מידי פעם גם אנחנו מספקים שירותי בניית אתרי וורדפרס וכאשר אני אני בונה אתר ללקוח השאיפה היא תמיד לספק לו אתר אישי ומותאם לצרכיו ככל האפשר גם מבחינת התכונות, הפונקציות והיכולות של האתר וגם לטעמי לא פחות חשוב מבחינת העיצוב הפרונטלי של האתר כמו גם העיצוב של ממשק הניהול.

אמנם רק הלקוח או מי שמנהל לו את האתר רואה את ממשק הניהול אבל זה משאיר טעם טוב ועם הטכניקות הנכונות יכול להעשות תוך זמן קצר במיוחד. עוד מדריך מעולה, רלוונטי מבחינת הפיכת ממשק הניהול של וורדפרס לאישי יותר שאני ממליץ לקרוא הוא איך מחליפים את הלוגו בדף ההתחברות.

הפוטר (Footer) בממשק הניהול של וורדפרס

ממשק הניהול של וורדפרס מגיע עם המון "טביעות אצבע" של וורדפרס וחלקן לא מחמיאים במיוחד. במדריך זה נלמד איך לשנות את הפוטר / footer (תחתית הדף) של ממשק הניהול של אתר הוורדפרס שלכם.

בכדי לשנות את מה שמוצג בפוטר (Footer) של ממשק הניהול של וורדפרס כל שעלינו לעשות הוא להוסיף קוד אל קובץ הFunctions שלנו ולקשור אותו אל הפילטר admin_footer_text.

ניגשים לקוד!

  • מה: קוד שמשנה את הטקסט בפוטר ממשק הניהול של וורדפרס
  • איפה: בקובץ functions.php
function custom_admin_footer() {
	echo 'Built by Sagive SEO';
}
add_filter('admin_footer_text', 'custom_admin_footer');
רובוט וורדפרס

הפוטר (Footer) של וורדפרס לפני השינוי הפוטר לפני שינוי

 

הפוטר (Footer) של וורדפרס אחרי השינוי פוטר אחרי שינוי ראשוני

 

דוגמה עם קישור ותמונת עיגול קטנה פוטר אחרי שינוי שני

עוד קצת פסונליזציה לוורדפרס!

וסיימנו! היה מהיר נכון? ממש בקלות עשינו עוד צעד בדרך לפרסונליזציה של ממשק הניהול ושל האתר כולו ובמיוחד אם מדובר על אתר של לקוח. תמיד נחמד לתת את האקסטרה טאצ' המיוחד הזה שמקנה מראה מקצועי ואלגנטי לאתר וורדפרס ואפילו בממשק הניהול. מקווה שעזרתי ובהצלחה! אם נתקלתם בבעיה אתם מוזמנים לפרסם אותה כתגובה ונשמח לעזור.