סקירת תוסף לוורדפרס: BJ Lazy Load

bj-lazy-load-review

תוספים הם כלי נהדר ודרך קלה לשיפור הפונקציונליות של האתר שלכם. ישנם תוספים אשר עוזרים להוסיף תכונות חכמות וישנם כאלה שעוזרים לשפר את האתר הקיים שלנו. בין אם אתם בוני אתרי וורדפרס או מנהלים אתר וורדפרס משלכם – לתוספים מקום חשוב בפעילות השוטפת של האתר שלכם. היום אנו מדברים על תוסף שיעזור לכם לשפר את המהירות של האתר שלכם בצורה גלובלית כלומר של כל דף בו יש תמונה או סרטון באתר שלכם.

איך זה עובד?

פשוט… התוסף BJ Lazy Load טוען את התמונה או הסרטון שנמצאים במורד הדף רק כאשר הגולש גולל לחלק זה בדף. זה אומר שהדף שלכם נטען ללא תמונות אשר נמצאות בחלק אליו יש לגלול ולכן נטען הרבה הרבה יותר מהר!

הטכנולוגיה?

התוסף עושה שימוש בג'אווה סקריפט כדי לטעון את התמונות כאשר הגולש מגיע לחלק הרצוי בדף! אם אם לגולש המבקר באתר שלכם ג'אווה סקריפט אז התמונות יטענו בצורה רגילה ועם תג NoScript שעוטף אותם.

תכונות מיוחדות

קיימים מקרים בהם אנחנו לא רוצים "לדלג על תמונה" – ניתן לעשות את זה בקלות על ידי קביעת קלאס מיוחד בהגדרות התוסף – אני הגדרתי skip-lazy והחלתי את הקלאס הזה על כל התמונות בסליידר (אחרת הוא לא היה עובד).

הדירוג שלנו
(5/5)

מעולה! אחד התוספים שאני מתקין בכל אתר שאנחנו בונים או מנהלים. קל מאוד לניהול, פועל בלי שום בעיות ומתוחזק בצורה קבועה. מעולה לחנויות אלקטרוניות, אתרים עסקיים ולמען האמת גם לבלוגים. ההמלצה שלנו – להתקין אתמול.

דף התוסף Bj Lazy Load בוורדפרס
  • אהבתם? שתפו!