הודעת עדכון וורדפרס למנהל אתר בלבד

עדכון האתר וורדפרס שלכם הוא תהליך חשוב מאין כמוהו ושומר על האתר שלך מוגן מפני פריצות, עדכני עם האפשרויות המתקדמות ביותר ומאפשר לכם להמשיך להריץ את האתר וורדפרס שלכם בצורה טובה יותר. למרות זאת מנהלי אתרי וורדפרס או אפילו כאלו אשר בונים אתרי וורדפרס זקוקים להסתיר את הודעת העדכון של וורדפרס (המוצגת מעל פסקה זאת) כך שאחרים לא יראו אותה וינסו ללחוץ עליה. כך או כך אם משתמש איננו מוגדר כמנהל אתר הוא לא יכול לעדכן את וורדפרס בעצמו כיוון שאין לו הרשאות ניהוליות אך הוא עדיין רואה את ההודעה הזאת וזה בלשון המעטה, לא מקצועי!

למה שארצה להסתיר את הודעת העדכון של וורדפרס?

הודעת עדכון למנהל אתר
  • זה לא נראה מקצועי
  • אין צורך שכותבים יראו את זה
  • זה חושף את גרסת הוורדפרס שלכם
  • קל לשנות את זה ואתם עדיין תראו

תן לי דוגמה בה זה מועיל

דוגמה טובה היא אתר מאמרים או כל בלוג אחר בו אתרים מאפשרים לאחרים להגיש תוכן. גם לנו יש אתר מאמרים פופולרי ופעיל (וגם מעניין!) אשר נקרא www.publish-articles.co.il אשר מאפשר לכל מי שרוצה בכך ועומד בתנאי האיכות להגיש מאמרים. כיום רשומים אליו למעלה מ800 כותבים והם מגישים את המאמרים שלהם ישירות בלוח הבקרה של וורדפרס. למרות שלא עשינו ניסיונות לחסום מידע רב באתר זה אינני חושב שזה לא ראוי שהם יראו שאני צריך לעדכן את ההתקנה של וורדפרס. בנוסף להם כתוב "אנא הודיעו למנהל האתר כי יצאה גרסה חדשה של וורדפרס.." ותאמינו או לא מספר כותבים כתבו לי על כך (מתוך רצון לעזור כמובן).

איך מסתירים את הודעת העדכון

חשוב לציין שבעזרת הסניפט הבא אנו לא מסתירים את הודעת העדכון לגמרי אלא מגדירים לוורדפרס שאנו רוצים להציג את הודעת העדכון רק למנהל האתר ולא לכל משתמש רשום לו גישה לממשק הניהול של וורדפרס. למעשה אנו משפרים את מידור המידע בתוך וורדפרס ומשפרים (במעט) את האבטחה בצורה עקיפה.

[alerts title="שימו לב:" style="danger" classes="col-xs-12 col-md-12"]הטמעת הקוד הבא (נכון לגבי כל הסקריפטים באתר שלנו) צריכה להיעשות רק על ידי בונה אתרי וורדפרס מנוסה אשר מבין כיצד להטמיע קוד PHP בדף הFunctions.php וכיצד להסיר אותו במקרה והוא נתקל בתקלה. שגיב SEO איננו לוקח אחריות על כל תוצאה היוצאת משימוש לא  נכון בקוד זה.[/alerts]

ניגשים לתכלס!

  • מה: קוד המסתיר את העדכון של וורדפרס
  • איפה: בקובץ Functions.php
global $user_login;
get_currentuserinfo();

if (!current_user_can('update_plugins')) { 
	// checks if current user is admin
	add_action( 'init', create_function( '$a', "remove_action( 'init', 'wp_version_check' );" ), 2 );
	add_filter( 'pre_option_update_core', create_function( '$a', "return null;" ) );
}

ההתקנה של הקוד היא קלה. פשוט מעתיקים את הקוד אל קובץ הFunctions.php, שומרים ומעלים אל האתר שלכם וסיימתם. בהצלחה, שגיב SEO

עוד טיפ לבוני אתרי וורדפרס

עם פוסט זה אנו מתחילים מסורת ארוכת ימים בה נחלוק אתכם המון מידע לבוני ומנהלי אתרי וורדפרס. שווה ואפילו מומלץ להרשם לרשימת הדיוור שלנו כדי להשאר מעודכנים בכל הטריקים החכמים לבוני אתרים וורדפרס! שיהיה המון בהצלחה, אתם מוזמנים להשאיר שאלות, טיפים ומידע נוסף כתגובה. בברכה, שגיב SEO.