צעדים להקמת אתר מצליח

ישנם מעט מאוד עסקים היום אשר אין ברשותם אתר אינטרנט. בין אם מדובר בעסק גדול או קטן ההשפעה של קיום אתר על רווחיות העסק יכולה להיות השפעה עצומה. על כן, כאשר חברה בוחרת להקים אתר, מומלץ לה לבחור בחוכמה ולעשות את הצעדים הנכונים בדרך. ישנם כמה צעדים עיקריים אשר אני ממליץ עליהם. שלושת החשובים שביניהם מצוינים להלן:

בחירת שם מתחום (דומיין) טוב

זהו בהחלטה הצעד החשוב הראשון. ללא שם דומיין טוב חברה לא תמוצב בעיני הגולשים כחברה רצינית. שם הדומיין יוצר רושם ראשוני ומשדר מי אתה, במה האתר עוסק (לעיתים) וכמה הוא משדר עסקים. שם הדומיין לא משדר רק תדמית מסוימת כלפי המבקרים אשר נכנסים ישירות אליו אלה גם באינדקסים ובעיקר במנועי החיפוש בהם הוא מופיע (ובראשם גוגל)

ספקי אחסון אתרים רבים כדוגמת ספקי אחסון אתרים בחו"ל – Ipage, Web Hosting Hub מספקים שם דומיין חינם עם חלק מחבילות האחסון שלהם. שם מותאם היטב יוכל לעיתים לסייע גם במיקומי דפי האתר בגוגל, בעבור ביטויים רלוונטיים.

בבחירת שם דומיין זכור לשמור על פשטות ולקבוע קצר (אם ניתן) וכזה שקל לזכור. ככל שהדומיין זכיר יותר כך רבים הסיכויים שהמבקרים יחזרו לאתר. הדרך הטובה ביותר להשפיע על זכירות של הדומיין היא לחבר אותו עם המותג של החברה, אולם כעקרון ניתן להיצמד לכללים הבאים:

עשה שיהיה פשוט מבחינת הגייה ואיות, המנע משימוש במספרים במקום אותיות.

הכללת מילת החיפוש העיקרית לחילופין או בנוסף (לעיתים זה קשה) בדוק אם ניתן להכליל את ביטוי המפתח העיקרי למנועי החיפוש- פעולה זו יכולה לתרום רבות לדרוג דף הבית עבור הביטוי העיקרי אולם באה לעיתים על חשבון שם קצר וקולע לכן מומלץ להתייעץ עם חברים ומכרים ולוודא כי השם עדיין קצר וקולע- זה חשוב יותר. במקרים מסוימים תוכל להכיל שני מילים קצרות במילה אחת (מחוברת) ועדיין שם המתחם יישאר קצר.

הוסף מילה או תווים המצביעים על היתרון התחרותי שלך EZhosting למשל, אומר לגולש אולי "אחסון אתרים פשוט" – כך, ניתן לבטח למצוא צירופים מעניינים נוספים.

השג שירותי אחסון אתרים איכותיים

זהו הצעד השני הנדרש. שירותי אחסון סבירים יספקו לך גם אחסון קבצים, מיילים, גיבוי אתר, אבטחת אתר, תמיכה בבסיסי נתונים המתאימים לטכנולוגיית בניית האתר וכמובן פנל ניהול. לעיתים מומלץ לבחון את יכולות האחסון למקרה של גידול התעבורה ונפח האתר – כל בעל עסק מייחל לכך וחשוב מאוד לדגום את איכות התמיכה הטכנית.

פעל לקידום האתר

לאחר שבחרתם שם דומיין וחברת אחסון בדקו שאתם בונים את האתר על פי מתכונת בניית אתר שהוא SEO Friendly. אופטימיזצייה נכונה למנועי חיפוש ובהמשך, קבלת שירותי קידום אתרים אשר מחזקים ומצביעים על נקודות החוזקה של העסק באינטרנט היא נקודת המפתח לתעבורת גולשים איכותית באינטרנט. אחרי הכול, השקעת בשם דומיין, אחסון אתרים ועיצוב אבל ללא הבאת לקוחות לאתר, לא השגתם דבר.

קידום אתרים עם המומחים!

זקוקים לשירותי קידום אתרים? חברת שגיב SEO מספקת שירותי קידום אתרים, פרסום בגוגל, פרסום בפייסבוק ועוד. פנו אלינו היום לשיחת ייעוץ עם מקדם אתרים מומחה!

  • קידום אתרים עם צוות מומחים מנוסה!
  • תיק עבודות שמדבר גבוה יותר ממילים
  • מקדם אתרים זמין לשאלות ותמיכה
  • שיווחים שוטפים לאורך תהליך הקידום
  • קידום אתרים במחירים אטרקטיביים!

  • contact us

  • שגיב SEO

  • 0777-920-924

  • 0545-400-440

  • תל אביב, ישראל

קידום אתרים בגוגלגוגל אדוורדס (PPC)בניית אתריםשיתופי פעולהאחר / חזרו אליי