הוספת כפתור טוויטר לאתר שלכם

ברוכים הבאים, קיימות מספר שיטות קלות ומהירות להוספת כפתור טוויטר לאתר שלכם. כפתור טוויטר הוא למעשה תמונה או לינק אשר לחיצה עליו תפנה משתמש קיים אל טוויטר עם טקסט מוכן בשורת טקסט ובשאיפה עם קישור אשר יוביל חזרה אל האתר שלכם.

הדרך הכי פשוט אשר מתפשטת ברשת היא פשוט ליצור קישור תמונה אל הכתובת טוויטר שלכם. הכתובת שלכם באינטרנט היא שם המשתמש שלכם בטוויטר אחרי הכתובת של אתר טוויטר, לדוגמה:

עקבו אחרינו בטוויטר

כפתור טוויטר

לחיצה על הקישור תעביר אתכם למעשה ל"דף הבית" של המשתמש שלנו בטוויטר שם תוכלו לעקוב אחרינו (follow us) וזה בעצם אומר כי אתם תראו את ההודעות שלנו בדף משתמש שלכם בכל פעם שנפרסם הודעה בטוויטר (עדיין כאן? תוסיפו אותנו, אנחנו אוהבים חברים חדשים בטוויטר).

אם נחליט בתגובה לעקוב אחריכם גם אנחנו נראה את ההודעות שלכם בממשק שלנו. זאת דרך שהופכת פופולרית ביותר לפרסם אתרים, מבצעים ועסקים ואפילו תכניות טלוויזיה בארה"ב משתמשים בטוויטר כדי לדבר אל קהל הצופים שלהם.

דרך שנייה שבעיקר נפוצה בבלוגים ברשת היא שימוש בכפתור שעושה פעולה אחרת איתו תוכלו להוסיף Twitt כלומר הודעה שכוללת את הקישור אל אותו דף בבלוג בו לחצתם על הכפתור וגם את הכותרת של הדף מבלי לעזוב את אותו בלוג / אתר

לאחר חיפושים ברשת מצאתי יצירת כפתור בשירות החינמי הבא באתר grader אשר מספק שירותי בניית כפתור Tweet it בחינם ובפשטות. כל שעליכם לעשות הוא להקליד את כתובת האתר שלכם כמו גם תיאור קצר מתחת ל100 תווים וזה הכל.

סוגי כפתורים של טוויטר

טוויטר מציעה מגוון כפתורים מובנים חכמים וגמישים שאתם יכולים לכלול באתר שלכם בצורה קלה ומהירה על ידי העתקת קוד מוכן מטוויטר.
שיתוף קישור עקבו אחר משתמש
שיתוף עם Hashtag אזכור משתמש

גרפיקות חינמיות לכפתורי טוויטר

למה לרוץ לחפש? אספנו לכם גרפיקות חינמיות (גם לאתרים מסחריים) בהם אתם יכולים להשתמש כדי ליצור כפתורי טוויטר מותאמים.
אייקון טוויטר 01 אייקון טוויטר 02 אייקון טוויטר 03 אייקון טוויטר 04 אייקון טוויטר 05 אייקון טוויטר 06 אייקון טוויטר 07 אייקון טוויטר 08 אייקון טוויטר 09
אייקון טוויטר 10 אייקון טוויטר 11 אייקון טוויטר 12 אייקון טוויטר 13 אייקון טוויטר 14 אייקון טוויטר 15 אייקון טוויטר 16 אייקון טוויטר 17 אייקון טוויטר 18

רישיון: כיוון שאנו היוצרים של האייקונים הנ"ל אנו מתירים בזאת להשתמש באייקונים אלו לכל פרויקט מסחרי או אישי ולעשות כל שתרצו באייקונים אלו למעט להציע אותם להורדה בצוהרה ישירה באתר שלכם. אתם מוזמנים לבקר בקטגוריה גרפיקות להורדה כדי להוריד את הסט המלא.

יוצרים כפתור טוויטר חכם

אנו עובדים על מדריך שיכלול כפתורי טוויטר עם אנימציה בעזרת jQuery וכפתורים מוכנים של טוויטר אז שווה להרשם לרשימת התפוצה שלנו ולהשאר מעודכנים בכל הדברים הטובים שאנו משתפים עם הקהילה. נתראה בקרוב, שגיב SEO.