בונים אתר דברים שכדאי לדעת!

ראשית אני רוצה לפתוח בהערה שהמאמר הזה מדבר על בניית אתר ייצוגי לעסקים. כל הפרמטרים האלו (מחיר, זמן וכו') משתנים / גדלים כאשר מדובר לדוגמה בבניית חנות מסחר אלקטרונית או כאשר מדובר בבנייה של אתר גדול ומורכב

בניית אתר הפכה לעניין של שגרת היום יום בעולם העסקים. כל עסק אשר רוצה להגיע אל לקוחות בונה אתר באינטרנט. חלפו הימים בהם ישבנו מול ספר וחיפשנו לפי אותיות. אפילו דפי זהב אשר מחזיקה בשליש מרשת האינטרנט הישראלית העבירה כמעט את כל עסקיה לאינטרנט ולמרות שעוד מוכרת מקום במדריך שלה למרות שלדעתי מבינה כי מספר הקוראים של המדריך הולך וקטן. זה פשוט לא פרקטי לחפש הצורה כזאת כשיש מנועי חיפוש נהדרים ברשת.

שגיב SEO מתגאה במתן שירותי בניית אתרים חכמים, מקצועיים, חתיכים וידידותיים למנועי חיפוש במחירים מעולים!

אז, כמה זמן לוקח לבנות אתר ?

תהליך עיצוב ובניית אתרים הוא קצר משנהוג לחשוב ולרוב (עם חברת טובה לבניית אתרים) אפשר להעמיד אתר אלגנטי על הרגלים תוך שבועיים עד חודש ימים. כמובן שחנויות אלקטרוניות בהן צריכים להכניס סחורה, מחירים, תיאורי מוצר ותמונות עשויות לקחת זמן רב יותר.

מבנה האתר

בעבר הלא רחוק ולמען האמת זה עוד קיים היו בונים אתרים על ידי תכנון העיצוב ואז היו בונים דף דף תוך ניצול השבלונה ושינוי הטקסטים במרכז הדף. דפי האתר הם למעשה דפי טקסט עם הגדרות עיצוב. זה אומר שכשאתם קוראים טקסט זה אתם קוראים שורות שכתבתי בתוך דף שאמרתי לו שיציג אותן בגודל, צבע ובמיקום מסוים. בארץ גם צריך לבנות את הדף מימין לשמאל בניגוד לשאר העולם.

כיום בונים אתרים בצורה קצת שונה כיוון שבונים אותם בעזרת מסד נתונים. זה אומר שבונים את העיצוב של האתר ומפרידים אותו למספר חלקים… החלק העליון של האתר אשר לרוב לא משתנה בין העמודים, תפריט צדדי (אם קיים), מרכז הדף בו קיים הטקסט אשר משתנה מדף לדף ותחתית הדף או כפי שהוא נקרא בתחום ה-פוטר (Footer)

בצורה כזאת ניתן לעשות שינוי מקיף בכל דפי האתר בו זמנית ולא לתקן דף דף אם נניח אנו רוצים לשנות את התפריט הצדדי של האתר או מידע מסוים בבאנר העליון (החלק העליון של האתר)

אחסון אתרים

את הדפים המוגמרים עם המידע כלומר הקבצים אשר מרכיבים את האתר הרצוי אנו שמים על "שרת אחסון", שרת מסוג זה הוא למעשה מחשב אשר שומר עליו את כל הדפים והתמונות של האתר שלכם. התפקיד של השרת הוא לתת לגולשים באינטרנט גישה מהירה אליהם.

דומיין – כתובת אתר

אתם בוחרים שם לאתר שלכם. כשאני אומר שם אני מתכוון לדומיין או כתובת האתר. החברה שבונה לך את האתר מקשרת / מפנה אותו אל התיקייה של הקבצים שלכם על השרת כך שמישהו מקליד את כתובת האתר שלכם באינטרנט הוא מקבל את דף הבית של האתר ורואה למעשה את הטקסט עם הגדרות העיצוב והתמונות שבנינו והעלינו לשרת האחסון

על מה משלמים בבניית אתר

כאשר רוכשים אתר משלמים על 3 חלקים שמרכיבים את המחיר הסופי. הראשון הוא כמובן תשלום על בניית האתר באופן חד פעמי. אם מציעים לכם אתר תמורת תשלום חודשי אז (איך לומר) קרוב לוודאי שאתם מפסידים כסף ובנוסף תקבלו אתר חובבני. אל תתפתו לעסקאות של שלם פחות כל חודש כיוון שזה פשוט לא עובד ככה. אתר טוב צריך להחזיק במינימום 3-5 שנים. תעשו את החשבון קדימה!

משלמים על אחסון האתר. גם כאן ישנן כל מיני מלכודות ברשת. אל תסכימו לשלם אחסון לבונה האתר! בקשו ממנו לשלם ישירות לחברת האחסון וקרוב לוודאי שתשלמו הרבה פחות. זה בהחלט משמעותי אם מסתכלים קדימה וחושבים על לטווח של מספר שנים. תשלום על אחסון עושים על בסיס חודשי והוא עולה לרוב (סכום קבוע) כ 30-100 ש"ח (תלוי בסוג האתר).

התשלום האחרון הוא על כתובת האתר שלכם. כלומר הכתובת שמקלידים כדי להגיע אל האתר שלכם אשר נקרא גם דומיין, לדוגמה: sagive.co.il (עולה בד"כ 16$-20$ לשנה)

למה כדאי לבחור בשגיב SEO?

חברת שגיב SEO מספקת שירותי עיצוב ובניית אתרים ברמה גבוהה ובמחירים אטרקטיביים. אנו בונים אתרים יפיפיים שמנועי חיפוש אוהבים. רוצים לדעת עוד? פנו אלינו היום לשיחת ייעוץ בחינם!

  • בניית אתרים חכמים ומקצועיים שקל לנהל
  • אתרים חכמים עם שלל פונקציות מובנות
  • ממשק סטטיסטיקה מתקדם כלול באתר
  • אפשרות להוסיף דפים וקטגוריות בקלות
  • מחירים אטרקטיביים ותנאי תשלום גמישים

  • contact us

  • שגיב SEO

  • 0777-920-924

  • 0545-400-440

  • תל אביב, ישראל

קידום אתרים בגוגלגוגל אדוורדס (PPC)בניית אתריםשיתופי פעולהאחר / חזרו אליי