פונט Awesome – ריכוז אייקונים (לחיים קלים יותר!)

פונט Awesome הוא פונט מדליק שמאפשר לנו להטמיע אייקונים בקלות באתר שלנו על ידי הכללת פונט אחד (וקובץ העיצוב שלו). אני מתנצל כיוון שדף זה לא יכלול מדריך הכללה מפורט! אם תרצו ללמוד איך מכלילים ומשתמשים בפונט Awesome תוכלו לבקר בבדף הפרויקט בו תמצאו מדריך מפורט אשר ילמד אתכם איך להשתמש בפונט Awesome.

אז מה מטרת דף זה? פשוט! מכיוון שאני משתמש בפונט Awesome באתר שלנו החלטתי ליצור בעזרת jQuery דף שיעשה את השימוש באייקונים אלו לקל יותר ומבלי לעבור לעמוד נפרד כדי לקבל את הקוד עבור כל קוד!

שאלות ותשובות

איך משתמשים בFontAwesome? +
  • הורידו את החבילה ומקמו אותה בתיקייה הרצויה
  • הכלילו את קובץ הסטייל של FontAwesome באתר שלכם
  • נסו ותהנו – סיימתם!

הורידו בגיטהאב

איפה אני יכול לקבל עזרה נוספת? +
קודם כל וכמו תמיד אתם מוזמנים לפרסם שאלה כתגובה ונשמח לעזור ככל האפשר. בנוסף תוכלו לבקר בקהילה של פונט Awesome באתר גיטהאב. בנוסף ולקינוח אין כמו אתר StackOverflow.

וואו – המון אייקונים!

פונט Awesome הוא בהחלט פרויקט מדהים ומגיע כבוד ליוצר שלו Dave Gandy. למידע נוסף על פרויקט פונט Awesome, תנאי שימוש ואיך להתקין את הספרייה באתר שלכם בקרו בדף הפרויקט בגיטהאב. אם אתם כבר מכירים את פונט Font Awesome ומשתמשים בו כל הכבוד לכם… אתם כנראה מעודכנים ומביני דבר ואני מקווה שהדף הנוכחי יחסוך לכם הרבה זמן כיוון שבאתר הפרויקט צריך לעבור עמוד כדי לקבל קוד אייקון וכאן תוכלו לעשות זאת בקליק. מקווה שאהבתם ונודה על פרגון עם LIKE או פלוס בגוגל פלוס. בהצלחה, שגיב SEO.

  • אהבתם? שתפו!