בניית אתר ייצוגי לעסקים עם וורדפרס

במאמר זה אני רוצה להציג לכם את וורדפרס, מערכת ניהול אתרים אשר יועדה במקור להקמת בלוגים ולמעשה בכל יום נוצרים על גביה אלפי בלוגים ברחבי העולם. אתר וורדפרס העולמי הוא הבית השני בגודלו לאחר בלוגר מבית גוגל לבלוגרים מרחבי העולם אשר מקימים בלוג וכותבים על כל מה שבא להם (כל עוד זה לא פרסומי בצורה מוגזמת). הנה מאמר נפרד על פתיחת בלוגים ברשת.

וורדפרס עשירה במשאבים וורדפרס כמערכת ניהול תוכן היא כלי מועיל במיוחד למנהלי אתרים עסקיים ופרטיים כאחד. כמות התוספים, התבניות והסקריפטים אשר מוצעים מידי יום בחינם ברשת האינטרנט לצד עדכונים שוטפים הם שהפכו את וורדפרס למערכת הניהול המובילה בעולם ולפתרון המועדף על אינספור בוני אתרים.

פנו אלינו היום למידע נוסף על שירותי בניית אתרי וורדפרס עם המומחים!

נכנסים לפרטים - מה זה וורדפרס?

וורדפרס היא למעשה מערכת ניהול תוכן. זה אומר שהיא הבסיס לאתר קיים ומאפשר ניהול תכנים באתר כולו כולל דפים, קטגוריות, קישורים ואפילו אלמנטים בעיצוב בהם אפשר לשלוט ישירות מהמערכת כמו תפריטי צד, תפריט תחתון ולעיתים אפילו לוגו ועוד מספר אלמנטים. אם כן וורדפרס היא מערכת ניהול תוכן מתקדמת אשר מאפשרת ניהול אתר בקלות מבלי להזדקק למנהל אתרים מיומן שיעלה לכם כסף ולמעשה אתם חוסכים המון כסף בטווח הארוך ונהנים מאתר מתקדם.

למה כדאי לבנות אתר ייצוגי לעסק עם וורדפרס

וורדפרס היא למעשה מערכת ניהול אתר ולכן היא לא אחראית על העיצוב אלא בונה האתר אך היא כן מעניקה מספר יתרונות מעולים לבעלי עסקים אשר מבקשים להצליח באינטרנט. בראש ובראשונה היא מצוידת בפיד RSS שהוא דרך לפזר חדשות ועדכונים ברשת וניתן לחבר את האתר בצורה אוטומטית לדוגמא לטוויטר ולפייס בוק כך שכל דף חדש באתר יפורסם באופן אוטומטי בהם פלוס קישור אל הדף החדש (אוטומטי זה כיף!)

יתרון נוסף ומשמעותי מאוד הוא העובדה שאתם יכולים להחליף את השרת עליו אתם מאחסנים את האתר בלי לסבול מבעיות… פשוט (עדיף שמנהל אתרים יעשה זאת) מעתיקים את מסד הנתונים ואת כל הקבצים ועוברים דירה.

יתרון שלישי אך ללא ספק יתרון חשוב מאוד הוא העובדה שאתם יכולים להחליף עיצוב מבלי להשפיע על האתר. כאשר בונים לכם אתר וורדפרס בונים לכם למעשה עיצוב חכם אותו מתקינים על המערכת ניהול שהיא וורדפרס וכך למעשה אם בעתיד תרצו לשדרג / לשנות עיצוב תוכלו לעשות זאת בקלות.

קידום אתרים וורדפרס

אם הזמנתם שירותי בניית אתרי וורדפרס אתם וודאי מודעים ליתרונות המעולים שמעניקה וורדפרס מהיבט של קידום אתרים. המבנה של וורדפרס נבנה כולו כדי להעניק לאתר שקיפות מלאה ומבנה נוח לסריקה בעבור מנועי חיפוש ולכן חצי מהעבודה כבר בוצעה וכעת כל שנותר הוא לשווק את האתר שלכם ברשת או כפי שקוראים לזה בשפה המקצועית להריץ קמפיין קידום אתרים.

לאיזה סוג של עסקים מתאים אתר וורדפרס?

זאת תשובה קצרה! לכל סוגי העסקים… כל עוד אתם לא רוצים להקים אתר מכרזים שהוא מבחינה טכנית מורכב יותר ועדיף לבנות אותו מהשורש ומעלה וורדפרס מתאימה לכם. אין זה משנה אם אתם חברת תרגומים או חברת הובלות. אתר וורדפרס (שוב אשר נבנה בצורה מקצועית) יענה לכם על הדרישות העיצוריות וגם יספק לכם מערכת ניהול שאין נוחה ממנה כיום בעולם.

תכונות מערכת – סקירה מקוצרת!

[thirdservice title="סטטיסטיקה בקלות!" imgname="easel" classes="" linkto=""]הטמעה מהירה (וקלה) של ממשקים כמו גוגל אנליטיקס וממשקים דומים.[/thirdservice] [thirdservice title="טפסי צור קשר" imgname="email" classes="" linkto=""]שילוב טפסי יצירת קשר בכל מיקום, בתפריט צד או בתוכן ללא הגבלה.[/thirdservice] [thirdservice title="ניהול תוכן חכם" imgname="folder" classes="" linkto=""]ארגון תכני האתר כעמודים פרטניים או על פי קטגוריות מותאמות בקלות.[/thirdservice] [thirdservice title="מיליון+ תוספים" imgname="gear" classes="" linkto=""]קהילה ענקית של מפתחים כבר יצרו למעלה ממיליון תוספים חינמיים![/thirdservice] [thirdservice title="הטמעת מדיה" imgname="polaroids" classes="" linkto=""]הטמעה קלה במיוחד של תמונות, סרטונים, מצגות ועוד ישירות בתוכן.[/thirdservice] [thirdservice title="ניהול משתמשים" imgname="unlocked" classes="" linkto=""]מערכת הרשאות המאפשרת יצירה של משתמשים בעלי דרגות שונות.[/thirdservice] [thirdservice title="אלמנטים של SEO" imgname="zoomout" classes="" linkto=""]כלים מתקדמים ותשתית קוד מעולה יוצרת אתר ידידותי למנועי חיפוש.[/thirdservice] [thirdservice title="תבנית עיצובית" imgname="swatches" classes="" linkto=""]שימוש בתבנית מאפשר לשדרג את מראה האתר בעתיד בקלות ובמהירות.[/thirdservice] [thirdservice title="חברתי אוטומטי" imgname="heart" classes="" linkto=""]שילוב ממשקים אוטומטיים אשר יגדילו את החשיפה ברשתות חברתיות.[/thirdservice]

בונים אתר וורדפרס עם המומחים

חברת שגיב SEO מתמחה בבניית אתרי וורדפרס בעבור חברות ובתי עסק, מוסדות לקוחות פרטיים. חושבים לבנות אתר וורדפרס לעסק שלכם? פנו אלינו היום לשיחת ייעוץ בחינם!

  • בניית אתרי וורדפרס בעיצובים מרהיבים!
  • בניית אתרים המותאמים בדיוק לצרכי העסק שלך
  • בניית אתרי וורדפרס שמנועי חיפוש אוהבים
  • תמיכה מלאה ואחריות לשנה בתקלות
  • מחירים אטרקטיבים ותנאי תשלום גמישים

  • contact us

  • שגיב SEO

  • 0777-920-924

  • 0545-400-440

  • תל אביב, ישראל

קידום אתרים בגוגלגוגל אדוורדס (PPC)בניית אתריםשיתופי פעולהאחר / חזרו אליי