20 תוספי jQuery לאפקטים מדהימים עם טקסט

ברוכים הבאים, היום אני רוצה להכיר לכם X תוספי jQuery שעושים דברים מדהימים עם טקסט ומאפשרים חלקם בקלות וחלקם עם הידע המתאים להוסיף אפקטים מדליקים לאתר שלכם! עזרו לנו לדרג את התוספים ותהנו!

ניווט בין תוספי jQuery

 • flowtype תוסף FlowType
 • Approach תוסף Approach
 • Bacon תוסף Bacon
 • texthighlighter תוסף texthighlighter
 • Scrollorama תוסף Scrollorama
 • shuffleLetters תוסף shuffleLetters
 • jMagnify תוסף jMagnify
 • sideroadAnimation תוסף s.Animation
 • burn תוסף burn
 • squishy תוסף squishy
 • textillate תוסף textillate
 • HoverAttribute תוסף HoverAttribute
 • scrollpath תוסף scrollpath
 • superscrollorama תוסף superscrollorama
 • Arctext תוסף Arctext
 • TextCloud תוסף TextCloud
 • textSequence תוסף textSequence
 • Baseline תוסף Baseline
 • jqisotext תוסף jqisotext
 • fourdesireSciFi תוסף fs.SciFi

תוסף FlowType

תוסף Float Type לjQuery

במצב אידאלי נוכל להציג את מבנה הפסקאות והשורות של הטקסט באתר שלנו כפי שנרצה שיקראו אותן אך זה קשה לעשות כיום כיוון שיש אינספור מכשירים סלולריים, מכשירי פאלם, טאבלטים שונים ומגוונים וזה מקשה על היכולת שלנו להתאים את המבנה של הטקסט לכל מכשיר וכך יוצא שאותה שורה שרצינו שהלקוח יראה במיקום מסוים הוא רואה במיקום אחר.

תוסף FlowType מאפשר להגדיר טקסט בתוך מיכל בצורה רספונסיבית אבל לא רק שהטקסט לא שובר שורות ומתאים את עצמו למיכל בו הוא נמצא אלא גם הטקסט מתאים את עצמו בגודל לגודל התצוגה וכך יש לנו את המבנה המדויק שבנינו מלכתחילה בכל מכשיר בו עשוי הגולש להשתמש.

13 מבקרים מתוך 20 הקליקו אהבתי! מה אתם חושבים?
אהבתי
לא משהו

תוסף Approach

תוסף Approach jQuery
תוסף קטן וקל משקל שמאפשר (דיי בקלות יש לציין) לגרום לטקסט לגדול בצורה מדורגת ואפילו לשנות צבע. כל שצריך לעשות הוא להכליל את התוסף ולהוסיף שורה אחת בCSS ופקודת הפעלה בג'אווה סקריפט וסיימתם.

מי שמעוניין יכול להוריד את התוסף ישירות מדף הפרויקט שלו בגיטהאב שם תמצאו וריאציות מעניינות שגולשים עשו.

8 מבקרים מתוך 15 הקליקו אהבתי! מה אתם חושבים?
אהבתי
לא משהו

תוסף Bacon

תוסף baconforme jQuery

תוסף jQuery אשר נראה בתחילה מוזר מאוד – אחרי הכל מה קשור בייקון! אבל הוא מאפשר לעשות פעולה חשובה והיא לכרוך / למקם טקסט סביב צורה או בזוית או שיפוע.

זה כמובן שימושי במיוחד במגוון רחב של עיצובים אשר רוצים להראות שונה. אל דאגה.. אתם לא חייבים להציג בייקון באתר שלכם ותוכלו לכרוך את הטקסט שלכם סביב כל אוביקט.

14 מבקרים מתוך 20 הקליקו אהבתי! מה אתם חושבים?
אהבתי
לא משהו

תוסף texthighlighter

תוסף texthighlighter jQuery

תוסף מדליק שמאפשר לגולש לסמן טקסט (ואפילו במגוון צבעים) והתוצר טקסט מודגש כלומר טקסט עם רקע בצבע נבחר! מעולה למי שבונה אפליקציות או כלים ברשת.

בנוסף לכל פעולה שהגולש עושה עם הטקסט יש Callback אותו אתם יכולים לחבר לפונקציה משלכם כמו "העתק טקסט זה" או "פרסם בבלוג שלך" וכו (כמובן בצירוף קישור למקור!).

8 מבקרים מתוך 12 הקליקו לא משהו! מה אתם חושבים?
אהבתי
לא משהו

תוסף Scrollorama

תוסף jQuery scrollorama

תוסף מדליק במיוחד שמאפשר לעשות מעברים מיוחדים בטקסט נבחר בזמן שגולשים באתר שלכם גוללים ומתאים במיוחד לדפים משוגעים קצת או פרויקטים צעירים שדורשים יחס צבעוני!

אתם יכולים לעשות אפקטים של זום פנימה או זום החוצה של טקסט מסוים, טקסט מסתובב, טקסט שעושה Fade In או Fade Out ועוד שלל אפקטים מעולים!

14 מבקרים מתוך 18 הקליקו אהבתי! מה אתם חושבים?
אהבתי
לא משהו

תוסף TextCloud

תוסף TextCloud jQuery

למי שיש אתר וורדפרס מבינינו זה כמובן לא רלוונטי אבל אם יש לכם אתר מסוג כמו Php או אפילו Html נקי תוכלו בעזרת תוסף זה ליצור ענן תגים אטרקטיבי אוטומטי

כל שצריך הוא ידע בג'אווה סקריפט ואת התגים הרצויים. כל תג יכול להיות בגודל שונה בהתאם למה שמתאים לכם וגם לקשר למקום אחר.

15 מבקרים מתוך 22 הקליקו לא משהו! מה אתם חושבים?
אהבתי
לא משהו

תוסף codrops text sequence

תוסף jQuery codrops text sequence

תוסף jQuery נחמד במיוחד איתו ניתן לעשות אפקט ברוכים הבאים לכלי מיוחד או לאתר. מעין סליידר טקסט נע הצידה, ימינה, למעלה וFadein / Out.

בדף של התוסף מדריך מלא ועשיר איך ליישם את התוסף או ליתר דיוק הסקריפט כדי ליצור אפקט מעולה עם הטקסט הרצוי! שווה ביקור ונמצא באתר מעולה שמציע המון מדריכים מגוונים.

17 מבקרים מתוך 24 הקליקו אהבתי! מה אתם חושבים?
אהבתי
לא משהו

תוסף shuffle Letters

תוסף jQuery Shuffle Letters

תוסף jQuery מדליק שעוזר ליצור אפקט ייחודי של ערבוב מילים בסטייל! חינמי להורדה ושימושי עבור מגוון רחב של פרויקטים והבלטה של טקסט בדפים ומקרים בהם חשוב לכם לעשות זאת.

יש אפילו דמו מדליק שאתם יכולים לנסות. אל חשש אם זה מחרבש לכם עברית כי זה יעבוד על דפים אשר תומכים בעברית (מניסיון).

23 מבקרים מתוך 28 הקליקו אהבתי! מה אתם חושבים?
אהבתי
לא משהו

תוסף jMagnify

תוסף jQuery jMagnify

תוסף jQuery מדליק אשר עושה זום רגעי של טקסט כאשר עוברים מעליו אבל לא רק אפקט של זום אלא גם יכולת לעשות רקע במעבר עכבר (מעולה להדגשה) או לדוגמה לעשות מסגרת לכל או ואות ועוד שלל אפשרויות.

אם אתם רוצים להדגיש טקסט בצורה חכמה, גמישה ואלגנטית במעבר עכבר זה התוסף בשבילכם. התקנה קלה ומהירה וסקריפט קל משקל שאפשר להוריד בחינם.

8 מבקרים מתוך 13 הקליקו אהבתי! מה אתם חושבים?
אהבתי
לא משהו

תוסף sideroad Animation

תוסף jQuery jMagnify

תוסף jQuery עשיר בתכונות אשר מציע מגוון עשיר של אפקטים החל מגלים של טקסט, הקפצה גלית של טקסט, משיכה של טקסט לצד מסויים, אפקט מעבר של טקסטים ואפילו אפקט הקפצה של טקסט.

חינמי לגמרי להורדה ותומך במרבית הדפדפנים. באתר תמצאו המון דוגמאות והסברים באתר עצמו ואפילו שיחות של גולשים שונים בגיטהאב אז תהנו.

11 מבקרים מתוך 16 הקליקו אהבתי! מה אתם חושבים?
אהבתי
לא משהו

תוסף Burn

תוסף jQuery burn

רציתם פעם להוסיף אפקט של טקסט בוער לאתר מסוים? התוסף הבא בjQuery מאפשר לעשות בדיוק את זה לאיזה טקסט שתרצו להחיל עליו את האפקט.

אבל זה לא נגמר בזה. בנוסף לאפקט פשוט של אש לטקסט מסוים תוכלו לקבוע כמה הדגשה, איזה "גובה הלהבה" ואפילו לשלוט בתדירות התנועה ובמהירות שלה.

9 מבקרים מתוך 15 הקליקו לא משהו! מה אתם חושבים?
אהבתי
לא משהו

תוסף squishy

תוסף jQuery squishy

תוסף jQuery נוסף חדש דנדש עשיר ומתוחכם אשר גורם לטקסט להתאים את עצמו לגודל המיכל בו הוא נמצא ואפילו מתאים את הגודל של עצמו מה שאומר שמדבור בתוסף שעוזר לעשות טקסט רספונסיבי.

למי שלא יודע מה זה רספונסיבי אני ממליץ לבקר במדריך שכתבנו לאחרונה מה זה עיצוב רספונסיבי?. התוסף מאוד מאוד קל ליישום באתר ולכן אטרקטיבי במיוחד!

11 מבקרים מתוך 16 הקליקו אהבתי! מה אתם חושבים?
אהבתי
לא משהו

תוסף tympanusArctext

תוסף jQuery Arctext

עוד תוסף מדליק מבית המגה אתר tympanus.net בו אינספור מדריכים לבוני אתרים ומעצבי אתרים (חובה לשמור במועדפים!). עם תוסף זה תוכלו לגרום לטקסט להופיע בצורה קשתית.

אפקט זה אומר שאפשר למקם טקסט סביב אלמנטים ועדיין להשאיר טקסט קריא שקל לשנות במקום תמונה. ניתן לבחור את הזווית, כיוון הסיבוב ואפילו לעשות את האפקט לאפקט חי בעת גלילה.

14 מבקרים מתוך 15 הקליקו אהבתי! מה אתם חושבים?
אהבתי
לא משהו

תוסף baseline

תוסף jQuery baseline

רוצים לכתוב או יותר נכון להציג טקסט מסודר בשורות? תודו שזה נעים בעין ובמיוחד באתרים בהם עמודה מרכזית רחבה. מהיום אפשר!

תוסף הjQuery בשם Baseline עושה בדיוק את זה ומסדר בשבילנו את הטקסט צמוד לסוף הקו של השורה שלו בצורה מופתית. נחמד מאוד לאתרי מאמרים ובלוגים נקיים.

8 מבקרים מתוך 12 הקליקו אהבתי! מה אתם חושבים?
אהבתי
לא משהו

תוסף jqisotext

תוסף jQuery jqisotext

אפקט שלטי בר? אני לא יודע בדיוק איך להגדיר את האפקט הזה אבל הוא בהחלט שווה אזכור ונראה נחמד מאוד. תוסף jQuery חינמי להורדה ולשימוש בשם jqisotext (אפילו השם מוזר).

האפקט שתוסף jqisotext עושה בעבורנו הוא לקמר את מרכז המילה כלפי מעלה וכך ליצור מעין מראה של חזית מרשימה עבור מילה מסוימת אותה אתם צריכים להדגיש.

10 מבקרים מתוך 16 הקליקו אהבתי! מה אתם חושבים?
אהבתי
לא משהו

תוסף textillate

תוסף jQuery textillate

תוסף מדליק שעושה שימוש בCSS3 המרשים כדי להציע לנו מגוון רחב של אפקטים עבור טקסט שיכניסו קיים חיות לאתר שלכם והמון אופי!

ניתן לעשות אם תוסף textillate המון אפקטים מרשימים ביניהם FadeIn של הטקסט מצדדים שונים, משיכה של הטקסט אות אחר אות פנימה אל המסך, היפוך, סיבוב, פעימה ועוד המון אפקטים מרשימים.

10 מבקרים מתוך 15 הקליקו אהבתי! מה אתם חושבים?
אהבתי
לא משהו

תוסף HoverAttribute

תוסף jQuery HoverAttribute

אפקט מדליק מאוד וגם שימושי (ואפילו ממוקד וקל משקל) שמגיע אלינו מבית HtmlDrive (קשה לדעת כי הם "מלווים" אפקטים) וממתין להורדה בחינם.

מה שסקריפט זה מציע הוא מעבר מהיר ומרשים של טקסט אחד לטקסט אחר בעת מעבר כפתור מה שמאפשר להציע מידע נוסף או לעשות תחרות חפש את המטמון. נחמד, נכנס לרשימה.

10 מבקרים מתוך 16 הקליקו אהבתי! מה אתם חושבים?
אהבתי
לא משהו

תוסף superscrollorama

תוסף jQuery superscrollorama

ממשיכים על אותו גל של התוסף הקודם גם התוסף הנוכחי משפיע על אלמנטים שונים בעת גלילה ולא רק טקסט אבל כמות האפקטים המתלווה כתוצאה מכך לטקסטים שונים מדהימה ולכן זוכה למקום של כבוד.

תוסף jQuery מרשים בו רבים עושים שימוש ומאפשר לשלב אלמנטים בצורה מדליקה אל תוך האתר שלכם בעת שגוללים בו, להדגיש טקסטים ולגרום להם להופיע בצורה מרשימה.

15 מבקרים מתוך 19 הקליקו אהבתי! מה אתם חושבים?
אהבתי
לא משהו

תוסף fourdesireSciFi

תוסף jQuery fourdesireSciFi

לא בדיוק תוסף והוא אפילו נמצא "במגרש המשחקים למעצבים" באתר ששחרר את הסקריפט אבל אפקט מדליק ועתידני משהו של טקסט או ליצר דיוק הצגה של טקסט.

ניתן להחיל את האפקט במעבר עכבר או בלחיצה על כפתור ואפילו לבחור איזה פונט, צבע, סטייל ואותיות יחליפו את הקיימות בעת שהטקסט נבנה.

20 מבקרים מתוך 24 הקליקו אהבתי! מה אתם חושבים?
אהבתי
לא משהו

יצאתם צדיקים!

אם עזרתם לנו לדרג אז בהחלט הרווחתם את הכותרת. אם לא נודה לכם את תדרגו לפחות תוסף אחד עם אהבתי / לא אהבתי ואתם מוזמנים גם לחלוק איתנו קישור לתוסף שאולי פספסנו אשר עוזר לשפצר את מראה הטקסט באתר שלנו.

נודה לכם אם תפרגנו לנו עם איזה +1 לכבוד החג אבל גם אם לא אנחנו מאחלים לכולכם חג שמח ושנה טובה, מוצלחת ופוריה. בברכה, שגיב SEO.

 • אהבתם? שתפו!