לקוחות מספרים

* Rate your experience with One Nation Moving (5 equals great):

שגיב SEO היא אולי החברה המקצועית בה נתקלתי בתחום! האתר אשר בניתי עם שגיב SEO הוא הרביעי אשר בניתי לאורך ימי החברה שלי ברשת האינטרנט ולראשונה אני מקבל אתר קומפלט מושקע ואיכותי בקו הזמן עליו הסכמנו ובלי שום תוספות מחיר מפתיעות! מדובר על חברה מקצועית ועניינית אשר סיפקה לי שירות מעולה ברמה הגבוהה ביותר.

המון תודה לחברה מחברת שגיב SEO. שנים של עבודות ופרנסה מבורכת בעזרת אתר מדהים אשר נבנה בעבורנו וקמפיין קידום אתרים מושקע ברמה הגבוהה ביותר. כבר שנים שאנו עובדים אל מול שגיב SEO ומדובר בחברת קידום אתרים מעולה אשר עושה המון עבודה תכלס בשטח ושמה דגש אפילו על הפרטים הקטנים ביותר.

אדם אור
אדם אור

מכתב התודה הזה הוא הזדמנות מעולה להגיד המון תודה על עבודה מעולה ומקצועית. אין כל ספק כי שגיב SEO ככלל וכל איש צוות איתו דיברתי טיפלו בי נאמנה וסיפקו לי שירות מעולה ויש לציין מהיר עליו אני ממליצה בחום לכל מכר וחבר אשר מתעניין. המון תודה לכם על שירות אדיב ומקצועי. אני בטוחה כי דרכינו יצטלבו בשנית בפרויקטים עתידיים.

מאיה לסרי
מאיה לסרי

כאשר מדברים על חברות אשר מספקות שירותי בניית אתרים או קידום אתרים אין ספק כי שגיב SEO היא בראש הרשימה. מדובר על חברה אשר לוקחת את הנושא ברצינות ומציעה המון ידע, שירות מהיר ואת הסבלנות להסביר ללקוח מה עומד מאחורי כל צעד או החלטה עיצובית. מאוד נהניתי מתקופת העבודה שלנו יחדיו ואני שמח להמליץ בחום על שירותי החברה.

אלון כהן
אלון כהן

היכולת של שגיב SEO לקחת אתר במצב קיים נמוך ובלתי נראה ולבנות מותג בצורה מהירה ועקבית היא מדהימה. לבד מהעובדה שקיבלתי עדכונים שוטפים לאורך כל הדרך ועד היום, נהניתי מאוד מתכיפות העבודה והתוצאות המרשימות שלא אחרו לבוא. מדובר בחברה ואדם מקצועיים ואני שמח כי בחרתי בהם לשיווק בית העסק שלנו ברשת.

אלכס אהרון
אלכס אהרון

שגיב SEO היא לא ספק חברת קידום אתרים מהמובילות בישראל. שיתוף הפעולה הפורה בין שתי החברות שלנו בתחום קידום אתרים, מיתוג ויצירת מסעות פרסום באינטרנט הישראלי והעולמי מראה פרות מרשימים בכל פעם שהתמזל מזלנו לעבוד יחדיו. מדובר על חברה מקצועית, אמינה ובעלת יושר אמיתי. לכל הקורא שורות אלו אני ממליץ בחום על שגיב SEO.

מרטין בוקסדורף
מרטין בוקסדורף

שגיב הוא ללא ספק בעל המקצוע הרציני ביותר שפגשתי. לא מקמצן בשעות עבודה ולוקח על עצמו לתקן את כל טעויות העבר מעל ומעבר לתשלום בינינו. מדובר על מקצוען אמיתי שלקח את האתר שלי מאתר נידח ומעוצב בחוסר טעם לאתר אשר מביא הזמנות אמיתיות ועבודה! מומלץ בחום לכל בעל עסק שרוצה להצליח. תודה רבה איש יקר, מצפה בכיליון עיניים להתקדמות נוספת בעתיד הקרוב.

ארמו חיון
ארמו חיון

אני רוצה להודות לשגיב SEO על שירותי שיווק ומיתוג ברשת האינטרנט אשר בוצעו בשנת 2012. מדובר על חברה מקצועית עם צוות אדיב ומבין עניין שממש מספקת תוצאות מדידות, מרשימות ולא פחות חשוב בצורה מהירה מאוד. לאחר ניסיון מר עם חברת קידום אתרים אחרת קצת חששתי אך שמחתי לגלות כי כאשר עובדים עם מקצוענים מקבלים תוצאות מעולות!

גולן אדרי
גולן אדרי