קידום אתרים למביני דבר – ראשי פרקים

ברוכים הבאים, במאמר זה על מספר שיטות קידום אתרים לגיטימיות איתן ניתן ליצור גם תנועה וזה למעשה הכי חשוב וגם קישורים נכנסים אל האתרים אותם אתם עמלים שעות ארוכות לקדם בתוצאות החיפוש.

ראשית אוסיף פסקה קצרה בנימה אישית. כבר שנים שאני עובד כמקדם אתרים ורואה פעמים רבות מקדמי אתרים רבים אשר מזניחים את האתר במרדף אחר הלינק. זאת היא טעות חמורה ואם עוד לא הבנתם חלק נכבד מתפקידכם הוא להפוך את האתר לממיר, אלגנטי בעיצובו, עשיר בתוכן ומעודד פעולה מצד הגולש.

אם אתם בעלי אתרים אשר רוצים לעשות את זה בעצמכם אין שום סיבה (בתנאי שיש לכם את הזמן והמחויבות) שלא תוכלו לעשות זאת! נכון שאין לכם משאבים משלכם שיש לחברת קידום כמו המון בלוגים אבל אתם בהחלט יכולים לעשות צעדים גדולים בדרך להצלחה באינטרנט.

פנו היום אל שגיב SEO למידע נוסף ושיחת ייעוץ ראשונית עם מקדם אתרים מומחה

מקוריות ותוכן איכותי!

האתר שלכם והתוכן שהוא מכיל הוא הפרמטר הכי חשוב בכל קמפיין פרסומי אז לפני שאתם מתחילים להשתגע ברשת האינטרנט תנו מבט מעמיק, אמיתי וכנה על האתר שלכם. אם קשה להבין מה אתם מציעים או קשה ליצור קשר אתם עושים את זה לא נכון! בנוסף חשוב להשקיע בתוכן מקורי ויצירתי אשר יעזור לגולשים למצוא מידע אמיתי איכותי ומקורי בצורה יעילה וקלה לקריאה!

איך יוצרים תוכן מקורי ושימושי?

מעבר לכתיבת מדריכים מעולים צריך להפעיל את המרכז היצירתי שלכם. סוג התוכן קשור בצורה ישירה לאופי האתר שלכם כלומר, קשה לי לתת טיפים מדויקים אך הנה דוגמה.

אם לדוגמה יש לכם אתר של עורך דין * תוכלו להציע לגולשים

  • מסמכים וחוזים לדוגמה
  • מחשבונים אוטומטיים
  • סט טיפים רלוונטי

אינדקסים ולוחות

רבים מזלזלים בקיומם של אינדקסים או בחשיבות של אינדקסים בקידום האתר והכל הודות לסרטון קצר שפרסם אדון מאט קוטס בו הוא "לא ממליץ" לפרסם באינדקסים בטירוף… זה כל מה שהוא אמר אך מה יותר הגיוני מבית עסק אשר מנצל משאבים חינמיים לפרסום העסק שלו בכדי ליצור תנועה מרבית של גולשים אל האתר שלו או במילים אחרות אל תחשבו פעמיים ופרסמו את האתר שלכם באינדקסים.

פרסום מאמרים

אחד הכלים הנפוצים בשימוש בקרב חברות קידום אתרים בגוגל הוא השימוש באתרי מאמרים חינמיים ורבות אף מקימות אתרי מאמרים כמו פטריות אחרי הגשם ואני אומר… מי שבא ברוך הבא. בכל העולם ובכל פרקטיקה זה נהוג כי בעלי מקצוע מוצלחים במיוחד מפרסמים טקסטים, מדריכים ומידע על תחום העיסוק שלהם. חשבו על עולם הרפואה לדוגמה. רופאים רבים נמדדים ב"פרסומים" שלהם וכך דומה הדבר גם במדעים. בנוסף… מאמר שכתוב היטב הוא דרך טובה להפנות גולשים אל האתר שלכם מדף רלוונטי ובל נשכח את העובדה כי כל מאמר כולל כיום לרוב כ3 קישורים מדף אשר עוסק כל כולו בנושא שלכם… מעולה!

ניהול בלוגים

כאשר מקימים בלוג תומך כלומר בלוג אשר עוסק בנושא מסוים ומכיל בתוכו קישורים אל בית עסק יש לעשות זאת בחכמה וברגישות… אין ספק, פתיחת בלוג הוא צעד מעולה וכלי נהדר להפנות גולשים וליצור קישורים איכותיים אך זכרו את הכלל החשוב ביותר בהקמת בלוגים והוא, נהלו בלוג פעיל ועשיר במידע אמיתי בהתבסס על ניתוחי תנועה של גולשים כלומר בדקו מה הם מחפשים. אין תחליף למידע מקיף ואיכותי ובלוג כזה יקבל דירוג ואמינות תוך זמן קצר.

רשתות חברתיות

כמות התנועה שרשתות חברתיות יכולות להוביל אל האתר שלכם היא עצומה. הדבר נכון במיוחד בחו"ל או ליתר דיוק בשוק האמריקאי אשר מוביל בתחום. למרות זאת דף אשר מנוהל היטב בפייסבוק יכול להוביל תנועה רבה וכך הדבר גם עם רשתות חברתיות אחרות. שוב, עליכם לנסות לעודד גולשים ללחוץ על כפתור "אהבתי" של פייסבוק כך שיתחילו לראות חדשות ברצף הזמן שלהם מהדף שלכם בכל פעם שאתם מפרסמים בו מידע. מקדמי אתרים אשר מקדמים גם בשוק העולמי צריכים להכיר גם את טוויטר, מיספייס, פרינדפיד ועוד מגוון רשתות אשר מאחרות להשפיע בישראל הודות לפייסבוק שהשתלט על השוק.

שיתופי פעולה

זכרו כי כדי להציע שיתוף פעולה עליכם להחזיק אתר בו ירצו מקדמים לפרסם מידע כלשהו ורק כך תוכלו ליצור שיתופי פעולה בקלות. הקמת משאבים משלכם היא משימה לא פשוטה אבל משתלמת בטווח הארוך וגם מוסיפה למגוון של הרשת. אני לא ממליץ לבנות אתרים ולפוצץ אותם בקישורים אלא במקום לבנות אתר אמיתי אשר מועיל לכם ביותר מדרך אחת.

עד כאן על רגל אחת מספר טכניקות של קידום אתרים באינטרנט לאלה ביניכם אשר מבינים איך דברים עובדים. אין ספק שקידום אתרים הוא תחום סובך אשר דורש הבנה של האינטרנט, מנועי חיפוש וגם הגיון בריא.

מחפשים מקדם אתרים מומחה עם תיק עבודות שיוכיח את זה? חברת שגיב SEO מספקת שירותי קידום אתרים לאינספור חברות ועסקים באינטרנט הישראלי והעולמי. פנו אלינו לשיחת ייעוץ בחינם!

  • contact us

  • שגיב SEO

  • 0777-920-924

  • 0545-400-440

  • תל אביב, ישראל

קידום אתרים בגוגלגוגל אדוורדס (PPC)בניית אתריםשיתופי פעולהאחר / חזרו אליי