קידום אתרים בארצות הברית

יש לכם אתר אינטרנט אשר פונה אל הקהל האמריקני ומציע שירות או קו מוצרים? חולמים על להצליח בגדול בשוק האמריקני ולהגיע אל מיליוני בתים באמריקה?

אמריקה היא ארץ האפשרויות הבלתי מוגבלות, בין אם בימים של משבר כלכלי או בימים של שפע הכלכלה האמריקנית אשר מאחוריה הצרכן האמריקני מציעה הזדמנויות ופוטנציאל רווח בלתי יאומן לבעלי אתרים אשר מיצגים עסקים בינלאומיים וכאן נכנס קידום אתרים באמריקה ככלי הכרחי שיווקי שאין לו תחליף. האינטרנט נולד בארצות הברית וכמות האתרים הגדולה ביותר בעולם נוצרה כדי לפנות, לשרת ולמכור לקהל לקוחות אמריקני והתחרות קשה…

קשה אבל אפשרי! נכון שמדובר על השוק התחרותי בעולם אך קמפיין פרסומי איכותי ויצירתי, תקציב ראוי, מוצר או שירות מעולה ועקשנות בלתי נלאית יכולה להוביל גם את בית העסק שלכם להצלחה בשווקים אמריקניים!

חברת שגיב SEO קידום אתרים מספקת פתרונות קידום אתרים בארצות הברית עם צוות מקדמי אתרים מנוסה ומיומן אשר מבין את השוק האמריקני על מורכבותו ומחזיק במשאבים, בידע וביכולת לדחוף קדימה את העסק שלכם בארצות הברית.

קידום אתרים מוצלח בארצות הברית הוא משימה מורכבת הדורשת חברה מקצועית ומיומנת, בעלת נסיון, משאבים וידע על תנודות השוק האמריקני . גוגל קום (Google.com) הוא מנוע החיפוש המתקדם בעולם ושונה מגוגל בישראל אשר סובל ביתר קלות התנהגות פזיזה וספאמריות. לא כך הדבר בגוגל הבינלאומי ויש לבנות ולדבוק באסטרטגיה מתוחכמת אם ברצונכם לקדם אתר אינטרנט בשוק האמריקני.

קידום אתרים בשוק האמריקני – גישה אסטרטגית אחרת

קידום אתרים בארצות הברית יכלול שלל שיטות מתקדמות של קידום אתרים אורגני, בניית זהות אלקטרונית, בניית קישורים נרחבת באתרי מאמרים כולל בניית תכנים פרסומיים מקוריים בעבורכם, פרסום האתר באינדקסים רלוונטיים, בניית אתרים תומכים ומשאבים אשר ידברו אל קהל לקוחות ספציפי בעודם מפנים גולשים חדשים אל האתר שלכם ועוד מגוון שיטות קידום אתרים מתקדמות אשר נועדו למתג ולשפר את המיקום שלכם בתוצאות החיפוש. קידום אתרים בארצות הברית הוא תהליך מתמשך וחברות רבות מסתמכות על האינטרנט לבדו כמקור ההכנסה שלכם ולכן פעמים רבות תקציב הפרסום שלהן מוקדש כולו להצלחה באינטרנט. התוכנית הנכונה והנפוצה של קידום אתרים בארצות הברית כוללת שילוב מסע פרסום ממומן בגוגל אדוורדס וקידום אתרים אורגני.

קידום אתרים ממוקד בארצות הברית

מנועי חיפוש ובמיוחד גוגל עושים כל שביכולתם להחזיר תוצאות רלוונטיות ביותר לכל גולש ולכן לא יחזירו לרוב את אותה תוצאה לגולש מניו יורק ולגולש מיוטה באותו המיקום אלא ינסו להתאים את התוצאות למיקום הנוכחי של הגולש.

בשל עובדה זאת ואם אתם פונים לכלל תושבי ארצות הברית יש לקדם מדינה מדינה תוך יצירת הפניות רבות ככל האפשר אל האתר שלכם מכל מדינה בארצות הברית. בצורה כזאת משפרים בהדרגה את דירוג האתר שלכם ברחבי ארצות הברית וגם בתוך מדינות ספציפיות להן עדיפות מבחינת עניין ותאימות המוצר שלכם.

וודאי נותרתם עם שאלות ביניהן מה כולל הקידום ביתר פירוט? איך מתחילים מסע קידום אתרים בארצות הברית? וכמה זה עולה? לכל מוצר / שירות כלומר לכול אתר בונים אסטרטגיה מתאימה. במקביל רמת התחרות בתחום הספציפי קובע את כמות השעות, הידע והמאמץ אשר יושקע בקידום האתר שלכם או ליתר דיוק את כמות השעות הנדרשת כדי להצליח בתחום העיסוק שלכם באינטרנט.

מה כולל מסע קידום אתרים בארצות הברית

[thirdservice title="דוח מצב התחלתי" imgname="brightness" classes="" linkto=""]מתחילים עם ניתוח האתר והמצב שלו בנקודת האפס עם דוח מפורט![/thirdservice] [thirdservice title="שיווק ברשתות חברתיות" imgname="thumbup-03" classes="" linkto=""]הקמה, ניהול ותחזוקה של עמודים עסקיים ברשתות חברתיות מובילות[/thirdservice] [thirdservice title="בונים תכנית פעולה" imgname="windy" classes="" linkto=""]כל קמפיין איכותי מתחיל עם בניית אסטרטגיית ותכנית פעולה מפורטת![/thirdservice] [thirdservice title="קמפיין לוקלי" imgname="map-03" classes="" linkto=""]קמפיין לוקלי חכם ממוקד איזור לפי תחום הפעילות של בית העסק שלכם.[/thirdservice] [thirdservice title="מיתוג בית העסק" imgname="globe" classes="" linkto=""]בנייה, מיתוג ופרסום בית העסק בהקשר לתחום בו הוא עוסק ברחבי הרשת.[/thirdservice] [thirdservice title="כתבות תדמית" imgname="compose" classes="" linkto=""]יצירת כתבות תדמית מפרגנות ומפורטות לבית העסק באתרים רלוונטיים.[/thirdservice] [thirdservice title="כרטיסי עסק" imgname="briefcase" classes="" linkto=""]יצירה של כרטיסי עסק מקוריים כולל פירוט שירותי החברה שלכם ברשת.[/thirdservice] [thirdservice title="מומחה בתחום" imgname="document" classes="" linkto=""]יצירת מאמרים רלוונטיים ותכנים למיצוב בית העסק כמומחה בתחומו![/thirdservice] [thirdservice title="שקיפות מלאה" imgname="magicwand" classes="" linkto=""]ממשק מתקדם מציג לכם את פעולות הקידום, סטטיסטיקה ועוד 24/7.[/thirdservice]

ועוד! פנו היום למידע נוסף.

פנו לשיחת ייעוץ עם מקדם אתרים היום

רוצים לדעת עוד על קידום אתרים בארצות הברית? פנו אלינו היום לשיחת ייעוץ בחינם עם מומחה קידום אתרים!

  • קידום אתרים אורגני חכם ומבוסס ניסיון!
  • דוח אינטראקטיבי חכם אליו ניתן לגשת מכל מחשב
  • שנים רבות של ניסיון בקידום אתרים בארצות הברית
  • קמפיינים חכמים, יצירתיים ומותאמים לבית העסק
  • מחירים אטרקטיביים ושירות מקצועי ברמה הגבוהה ביותר!

  • contact us

  • שגיב SEO

  • 0777-920-924

  • 0545-400-440

  • תל אביב, ישראל

קידום אתרים בגוגלגוגל אדוורדס (PPC)בניית אתריםשיתופי פעולהאחר / חזרו אליי