האנליטיקס של טוויטר בחינם ולכולם

סטטיסטיקה של הטוויטים שלכם

כולנו אוהבים סטטיסטיקה ובמיוחד אם היא קלה לקריאה (דרך אגב, אל תפחדו מהאנליטיקס של גוגל – הפוסט ששינה את ככלי המשחק כאן) והיום אני שמח לבשר כי גם אתם יכולים לבדוק מה קורה בפרופיל הטוויטר שלכם בחינם ולגלות מה בדיוק קורה איתו, איזה פוסטים שיחקו אותה ואיזה נשארו יתומים.

למרות שזה לא חדש דנדש, ממשק הסטטיסטיקה של טוויטר פועל כעת במלוא הכח, הוא נטול באגים ומהיר, אינפורמטיבי ושימושי ומציע המון מידע שיעזור לכם להשתדרג בטוויטר ולהסיק מסקנות חכמות שיעזרו לכם ליצור טוויטים פופולריים יותר.

כשזה מגיע אנחנו מפרגנים (ואתם?!)

טוויטר פשוט שיחקו אותה בגדול עם ממשק האנליטיקס המשודרג שלהם. הוא עובד חלק, מציג מידע רוחבי לאורך תקופה וגם מידע נקודתי על כל טוויט ופשוט חושף המון מידע שיעזור לכם להבין מה אנשים אוהבים!

  • אהבתם? שתפו!

כמה אנשים ראו את הטוויטים שלכם?

לא עוד שאלה ללא תשובה. גרף אלגנטי אשר מציג את המידע לאורך החודש האחרון!

גרף תנועה חודשי

רמת המעורבות שיצרתם אצל משתמשים?

שוב… מידע חשוב בהחלט לחובבי הטוויטר. הרבה מילים גדולות אבל ממש בקיצור – כמה אוהבים את מה שאתם מפרסמים? לכמה אנשים זה מזיז?!

ניתוח גורף של טוויטים

כמה קילומטרא'ז כל טוויט עשה?

וגם, אולי התכונה הכי אהובה עלי, כזאת שחושפת מה גולשים בטוויטר אוהבים היא הסטטיסטיקה עבור כל אחד מהטוויטים שלכם בצורה של גלילה אינסופית אשר מופיעה עם כמות חשיפות, שיתופים ועניין מצד גולשים אחרים.

סטטיסטיקה לכל טוויט

לסיכום אהבנו!

אני ממש אהבתי את ממשק האנליטיקס של טוויטר. הממשק בהחלט תומך במידע כי טוויטים עם תמונות זוכים ליותר חשיפות ויותר פעילות ולמען האמת גם היגיון בריא היה מורה לנו את זה. אל אל תשכחו להוסיף אותנו כחברים בטוויטר וגשו לממשק האנליטיקס של טוויטר לראות איך אתם מתפקדים.

בקרו באנליטיקס של טוויטר