קידום אתרים – כמה זמן עד שרואים תוצאות ?

כמה זמן לוקח עד שמתחילים לראות תוצאות בקמפיין קידום אתרים בגוגל היא שאלה אשר תלויה כמובן באין ספור גורמים כמו גיל האתר, המבנה הנוכחי שלו, רמת האקטיביות של בעלי האתר עד כה, איכות התוכן של האתר, איזה דפים קיימים באתר כרגע, עד כמה האתר ממיר (מעודד פניות של גולשים), מי המתחרים ועד כמה הם מושרשים במיקום שלהם ועוד שלל גורמים.

כאשר מקדמים אתר חדש או יותר נכון דומיין חדש לחלוטין ייקח כמובן יותר זמן לבנות "תעודת זהות" אלקטרונית באינטרנט, ליצור ולהעלות את רמת האמינות של האתר ושל השירותים שהוא מציע. אחרי הכול מנועי חיפוש מנסים להציע את התשובה הטובה ביותר לשאלתם / מונח חיפוש ולכן מחפשים עבורכם שירות מוכח אשר גולשים כבר משתמשים בו זמן מה.

גם בעולם האמיתי אנו מעדיפים ללכת אל עוסק וותיק אשר הוכיח את רמת השירות והביצוע שלו בזמן. מה שנקרא "הלקוחות מצביעים ברגליים". זאת אחת הסיבות שכל עסק וותיק טורח לציין כמה זמן הוא כבר עוסק בזה.

אין ספק שמקדם אתרים טוב יהפוך את האתר שלכם לנראה יותר ומזמין עבור מנועי חיפוש וגולשים. אחד הקריטריונים החשובים ביותר עבור מנועי חיפוש הוא כמה זמן גולש בילה אצלכם באתר. איפה הוא ביקר ואם זה נגמר במהרה / פנייה בטופס / רכישת מוצר / שליחת שאילתה.

יש אפילו שמועות כי בעלי אתרים מסוימים פנו לזיוף תנועה כדרך לקידום (דרך גרועה בהחלט) האינטרנט הופך מיום ליום לפלטפורמה בה יש לך ID אלקטרוני ולכן קשה יותר יותר לזייף תנועה של גולשים ואני ממליץ בחום בכלל לא לחשוב בנושא ולהתעסק בליצור תוכן מעניין עבור הגולש ושיגיע לבד ויזמין גם חברים.

באיזה מהירות סורקים מנועי חיפוש אתרים חדשים ?

אנו ב"שגיב SEO" עוסקים על הזמן בבניה וקידום אתרים חדשים ואני חייב להודות כי אפשר להוביל לסריקה של אתר חדש תוך מספר שעות / מספר ימים כך שזאת אינה הבעיה. הבעיה היא שלמרות שהאתר קיים ברשת אין זאת עדות לרמת השירות שלו, או למספר הלקוחות שלו ולפי כך לרמת של האתר / עסק באינטרנט.

כמה זמן נחשב למינימום זמן בעבור תוכנית קידום אתרים

אנו מביאים אתנו ניסיון אמיתי בשטח במתן שירותי קידום אתרים באינטרנט ואני חייב להודות כי מומלץ בחום להמשיך לקדם את האתר שלכם על בסיס קבוע. זה כמו להחזיק חברת פרסום שדואגת ללא הפסק ליצור עוד מידע וקישורים אל האתר שלכם ולספר ולתאר את סוג השירות שלכם בפני גולשים פוטנציאליים.

האינטרנט גודל וגודל ומציאת מידע בתוך כדור החוטים הזה הופכת לקשה מיום ליום. למרות זאת פרסום בעולם המוחשי הוא תמיד זמני ולא כמו פרסום באינטרנט. מודעה שבועית בעיתון היא בדיוק כזאת והרבה פחות אפקטיבית ממודעה באינטרנט שנשארת מוצגת זמן ארוך הרבה יותר ופונה אל קהל מגוון הרבה יותר אשר לומד יותר ויותר כיצד לחפש באינטרנט.

לסיכום

לדעתי המינימום עבור תוכנית קידום הוא לפחות תקופה של שישה חודשים. לאלה בינינו שרוצים להצליח באינטרנט ליצור קהל לקוחות חדש הייתי ממליץ להמשיך לעד עם הקידום ולהחליף אתתקציב הפרסום של פעם גרסא מודרנית שכוללת פרסום באינטרנט על בסיס קבוע.

שיווק באינטרנט הוא תהליך אין סופי ולא זבנג וגמרנו. כיום תוכלו להחזיק תוכנית פרסום באינטרנט במחירים מעולים. וחברת שיווק באינטרנט כמו שגיב SEO תעלה לכם הרבה פחות מפרסום במדיות חיצוניות לא אלקטרוניות ותפתח עבורכם גישה לקהל לקוחות רחב הרבה יותר מאשר רק באיזור מגוריכם

למה כדאי לבחור בשגיב SEO?

שגיב SEO מספקת שירותי קידום אתרים עם צוות מנוסה של מקדמי אתרים מומחים באינטרנט בישראל ובעולם. רוצים לדעת עוד? פנו אלינו היום לשיחת ייעוץ בחינם!

  • רשימת בין לקוחותינו מלמדת על הצלחה מהירה!
  • קידום אתרים מקיף בגוגל, פייסבוק ורשתות חברתיות
  • מקדם אתרים מומחה זמין לשאלות ומידע לאורך הקמפיין
  • דיווחים שוטפים לאורך תהליך הקידום על פעולות הקידום
  • קידום אתרים מקצועי במחירים אטרקטיבים!

  • contact us

  • שגיב SEO

  • 0777-920-924

  • 0545-400-440

  • תל אביב, ישראל

קידום אתרים בגוגלגוגל אדוורדס (PPC)בניית אתריםשיתופי פעולהאחר / חזרו אליי