טיפים לחשיפה מקסימלית של עסקים באתר Houzz

טיפים להצלחה בHOUZZ באנר

אם אתם לא מעצבי פנים, קבלנים או מגיעים מתחום הבנייה בארצות הברית אז אולי אתם לא מכירים את Houzz. מדובר על מגה אתר בו נמצאים כל המי ומי מרחבי העולם מתחום העיצוב והבנייה ואתר עלייה לרגל לאינספור אמריקאים אשר מחפשים ספק שירות אמין…

אז איך מוציאים את המירב מהפרופיל שלנו בHOUZZ? כחלק ממסע שיפור הפרופיל עבור לקוח שלנו עשינו את שיעורי הבית ואספנו עבורכם שלל טיפים ועצות אשר יעזרו לכם להזניק את הפרופיל העסקי שלכם קדימה באתר HOUZZ ואולי להרוויח אפילו יותר לקוחות.

  • אהבתם? שתפו!

זה ברור מאליו ש…

אל תשכחו ליצור פרופיל מושקע ומקיף ככל האפשר אשר כולל את כל השדות כולל פרטי יצירת קשר, תמונת פרופיל ראשית, כתובת, אתר, תיאור מושקע של בית העסק / החברה שלכם ורשתות חברתיות של בית העסק שלכם.

תמונות של פרויקטים

על ידי הוספת 5 תמונות אתם מקבלים שדרוג אוטומטי באינדקס של ספקי השירות בתחום שלכם (ובאיזור שלכם). על ידי הוספת 20+ תמונות החשיפה שתקבלו אפילו טובה יותר. מדובר על תמונות של פרויקטים כמובן. זה קל ומהיר ושווה את המאמץ.

תגובות על שיחות:

מכיוון שיוצרי Houzz רוצים לחשוב על Houzz כקהילה… אז, אם תגיבו על 3 שיחות (Discussions) ומעלה תהנו מחשיפה נוספת של הפרופיל העסקי שלכם באינדקס של Houzz. ניתן למצוא שיחות תחת הלשונית Advise באתר Houzz.

בקשו חוות דעת מחברים ולקוחות:

אתר Houzz מאפשר לכם לשלוח הזמנות למשתמשים שלא קיימים באתר ולמשתמשים שקיימים אשר יכולים לסקור ולהשאיר חוות דעת על העסק שלכם. אחרי שתקבלו 3+ חוות דעת תהנו ממיקום משופר באינדקס של Houzz אז זה שווה בהחלט.

פאנל הרעיונות שלכם (Ideas)

על ידי הוספת 10 תמונות ומעלה ל"פאנל הרעיונות" (IdeaBook) שלכם תקבלו נקודות נוספות לפרופיל שלכם ולכן גם שדרוג במיקום הפרופיל שלכם באינדקס של Houzz.

תגיבו לחוות דעת שקיבלתם!

זה לא משנה (האמת שזה כן) אם קיבלתם חוות דעת שלילית או חיובית – קיבלתם חוות דעת? השיבו להם עם תודה והוקרה. זה בהחלט הזדמנות להגדיל את כמות הטקסט ולהראות את האופי שלכם והיכולת שלכם לתקשר עם לקוחות עבר שלכם ולשמור על קשר.

ריכוז עצות קטנות אבל גדולות:

  • נצלו את היכולת לתייג מוצרים ופרויקטים
  • צרו כמה שיותר פרויקטים לאורך זמן ממושך
  • היו מעורבים בשיחות (Discussions) בHOUZZ
  • חברים זה טוב בHOUZZ ומשפיע על המיקומים שלכם

פרופילים לדוגמה

כמובן שאת המחקר (שעשינו דיי מזמן וחידשנו לאחרונה) עשינו בכדי לקדם פרופילים חברתיים של לקוחותינו בHOUZZ… אם יש לכם פרופיל בHOUZZ אתם מוזמנים להוסיף אותם כחברים ולעקוב אחריהם באתר (מעקב חזרה מובטח).

בקרו בפרופילים שלהם:

מידע נוסף על שדרוג הנוכחות שלכם בהאוז:

מקווה שאהבתם

אני יודע שמדובר בנושא צר וממוקד שמתאים לאחוז קטן מהמבקרים באתר! אבל… אם יש לכם פרופיל בהאוז אני מקווה שעזרתי לבנות את המותג שלכם וליצור פרופיל מושקע יותר שיעזור לכם לקבל יותר פניות מלקוחות פוטנציאליים.

אל תשכחו לשתף, לפרגן, להגיב ולהרשם לרשימת התפוצה שלנו כדי להשאר מעודכנים בכל הנושאים החמים כולל ולא רק מאמרים בנושא קידום אתרים, בניית אתרים, בניית אתרי וורדפרס ועוד. טופס התגובות פתוח בשבילכם אז השמיעו קול.

בברכה, שגיב SEO.

  • אהבתם? שתפו!