חדש בגוגל: תוצאות חיפוש מהמעגל החברתי שלך

תהה הדרך אשר תהה השימוש במידע של הגולש הוא שימוש הזוי ובכל זאת חייבים לתת כבוד וגם לתהות איך זה ישפיע מבחינת קידום אתרים בגוגל? כמובן שכל חברת קידום אתרים אשר תבקש לכלול שינוי שכזה במנוע החיפוש אל אסטרטגיית הקידום שלה תצטרך להתחיל עם השאלה איך גוגל מגיע למסקנה מי במעגל החברתי שלי?

לדעתי האישית ועל פי תמונת המסך של החיפוש החברתי של גוגל בגרסת בטא בגוגל.קום אני למד כי גוגל עושה שימוש במסד נתונים יותר פומבי והוא המידע אשר מופיע בחשבון הטוויטר שלנו, כלומר ברשימת החברים שיש לנו בטוויטר… זה בהחלט הסקת מסקנות מעניינת אשר מחייבת אותנו לחשוב את מי אנחנו מוסיפים לטוויטר שלנו ובמקביל מעלה את הערך של חשבון הטוויטר שלנו. הערת הכותב: אם בטוויטר עסקינן הוספתם אותנו כבר בטוויטר ? שגיב SEO בטוויטר

חיפוש חברתי בגוגל - תמונת להדגמה

ועכשיו, מסקנות לאחר מחקר

לאחר חיפושים ובירורים ברשת.. מצאתי סרטון אשר מסביר ביתר דיוק איך גוגל מגיע למסקנה מי נמצא ברשת החברתית שלי ולמה הוא מראה לי דברים מסוימים בחיפוש החברתי. למעשה הסרטון הוא מבית גוגל ונועד להסביר מהו חיפוש חברתי… הכל מתחיל בפרופיל שלנו בגוגל. רוצים לראות פרופיל לדוגמא? בקרו ב: שגיב SEO בגוגל

מה זה אומר מבחינת קידום אתרים?

שינוי זה הוא שינוי אדיר כיוון שהוא מכניס אל העמוד הראשון בצורה בולטת לעין יש לציין תוצאות חיפוש שאינן תלויות (בצורה ישירה) במסע קידום אתרים אורגני וזאת למרות שמסע קידום אתרים חכם יקח מעתה את העניין של הפרופיל שלכם בגוגל בחשבון ובכל זאת.. מה עם הפרופילים בגוגל של אלו אשר מחפשים?

צעד זה של גוגל מחזק את המאמר שפרסמנו כאן לפני כחודש אשר עוסק באותות חברתיים כלומר קישורים מפייסבוק, טוויטר, לינקדין ושאר רשתות חברתיות וכי השימוש בהן נכון ומשפיע בצורה ישירה על קידום אתרים, רוצים לדעת עוד? בקרו במאמר "גוגל בינג ורשתות חברתיות".

שוב, יש לזכור כי גוגל ישראל מפגר בכמה שנים אחר גוגל.קום (תתייחסו אלינו מה יש?!) ולכן אנו לא צפויים ליהנות משינוי זה בקרוב ואולי זה טוב ונותן לנו זמן להתכונן אל השינוי בצורת החשיבה של מנועי חיפוש גדולים כמו גוגל ובינג אשר הולכים ונעים אל המעגל החברתי.

גם מתוך אספקט הגיוני זה הצעד הבא. הגיוני כי אחרי שמנועי חיפוש בחרו להציג תוצאות לפי האזור בו אתם נמצאים יציגו לכם גם תוצאות על פי ה"אזור החברתי" שלנו כלומר על פי המעגל החברתי. לטעמי זהו צעד גאוני ועשוי לשנות את הרשת לטובה ולשפר את ההתמקדות של עסקים קטנים בשירות ובשמירה על קשר הדוק יותר עם הלקוח.

שגיב SEO קידום אתרים בגוגל

מחפשים מקדם אתרים מקצועי? שגיב SEO מספקת שירותי קידום אתרים, הקמת מסעות פרסום, מיתוג, שיווק וניהול פרופילים ברשתות חברתיות וברחבי הרשת הישראלית והעולמית. פנו אלינו היום לשיחת ייעוץ עם מומחה קידום אתרים.

  • קידום אתרים מקיף הכולל קידום ברשתות חברתיות
  • מומחים בבניית דפים בפייסבוק וניהול חשבונות טוויטר.
  • צוות מקדמים מוכשר ומנוסה ומחירים אטרקטיביים
  • תיק עבודות שמדבר בשם עצמו – עם הצלחות לא מתווכחים!

  • contact us

  • שגיב SEO

  • 0777-920-924

  • 0545-400-440

  • תל אביב, ישראל

קידום אתרים בגוגלגוגל אדוורדס (PPC)בניית אתריםשיתופי פעולהאחר / חזרו אליי