לבחור מקדם אתרים נכון

המטרה של מקדם האתרים היא אחת ועניינה- הבאת לקוחות פוטנציאליים אל אתרך. כיום, ישנם יותר ויותר אנשים המחפשים את כל צורכיהם באינטרנט החל ממוצרים וכלה בשירותים. למעשה, לא משנה מה עסק מציע, אם יש למוצריו ביקוש בחוץ סביר להניח שיש רבים שמחפשים זאת גם ברשת ולכן אם העסק לא שם- הוא מפספס נתח פרסום משמעותי.

עסקים שהבינו זאת מחפשים כיום להתברג בתחרות ואם ניתן במקומות הגבוהים ביותר עבור כל ביטוי רלוונטי – המקומות בתוצאות אליהם נכנס לרוב הלקוח הפוטנציאלי.

על מקדם האתרים

מקדם האתרים שלכם יכול לפעול במסגרת עצמאית כפרילאנסר או חברה, המסגרת חשובה פחות כל עוד אתם סמוכים ובטוחים ביכולתו של המקדם ורואים תוצאות הדרגתיות לקידום בפועל. משמע- המיקומים שלכם הולכים ומשתפרים בהדרגה ואיתם הכניסות לאתר והפניות אליכם. לפני שאתם בוחרים מקדם אתרים ברצוננו להכיר לכם את השלבים השונים בקידום אתרים. חשוב שתדעו לפני מה אתם עומדים על מנת שתבינו כי קידום אתרים אינו תהליך של "זבנג" וגמרנו. נדרשת סבלנות ושאר רוח.

קידום אתרים נכון הוא בראש ובראשונה תהליכי בניית אסטרטגיה, ביצוע שינויים ובחינת השפעתם בטווח הזמן השונים.

בניית אסטרטגית קידום אתר היא השלב הראשון. בשלב זה נבחן פוטנציאל הקידום לאתר, הן מבחינת מילות המפתח הרלונטיות והן בחינת התחרות וראליות הקידום בטווח קצר, בינוני וארוך. שלב זה אורך עד חודש ימים ותוצאותיו ישליכו על מבנה הקישורים והניווט באתר. בתהליך זה חשוב מאוד שהלקוח יהיה מעורב. הלקוח הוא הצומת הקריטית בהבנת הצרכים ומטרות האתר.

ישום שיטות הקידום

אופן יישום הקידום ותעדוף הפעולות תלוי רבות במשתנים ידועים כגון גיל האתר וותק הקישורים הנכנסים, פעולות דחופות שיש לבצע (אם ישנם) לטובת "כיבוי שריפות קיימות" ועוד. כל מקרה לגופו. עם זאת באופן כללי ניתן להתייחס לחלוקה של קידום תוכן לעומת קידום באמצעות שינויים בקוד. הגישה הראשונה היא גישה שיווקית יותר והשנייה טכנית מיסודה – תמהיל נכון של שני הגישות לפי הצלחות מוכחות יביא לרוב לקידום נכון.

חשוב לציין כי בנוסף לשיטות הקידום המסורתיות, פונים החברות גם לשירותי קידום לצרכים מוגדרים וספציפיים שאינם קידום ביטויים גנריים. הכוונה היא לשירותים כגון שירותי שיווק ברשתות חברתיות, קידום מוניטין ומיתוג ברשת ועוד.

מקדם אתרים ראוי יבחן בשוטף את תוצאות הקידום – זאת הוא יוכל לעשות באמצעות מערכות סטטיסטיקה כגון גוגל אנליטקס, ווב טרנדס או בחינת קבצי הלוגים והכניסות לאתר. רק בחינה נכונה של התהליך ותוצאות מדידות יכולים להוביל לבניית אסטרטגיות מצליחות לקידום.

לאחר שהבנו כל זאת אתם ודאי שואלים את עצמכם מה בכל זאת מבדיל מקדם אתרים טוב ממקדם בינוני. לשם כך הבאנו בפניכם את השאלות הבאות- ראו אם אתם יכולים לענות בחיוב לפחות על חלקם וכך תדעו.

 • האם לאחר מספר חודשים יש גידול בכניסות לאתר ממנועי החיפוש ומאתרים מפנים?
 • האם המקדם שלכם בוחן בשוטף ביטויים עבורם האתר נמצא במיקומים נמוכים?
 • האם המקדם שלכם מעדכן אתכם על בסיס שבועי עם פעולות קידום?
 • האם המקדם שלכם משתף אתכם בתהליך הקידום ומציע יוזמות מעניינות ?

אם התשובות לשאלות אלו ואחרות הם כן ואם אתם מוצאים שהמקדם שלכם בעל ראייה אסטרטגית וחזון, דבקו בו וסביר להניח שהתוצאות לא יאחרו לבוא. קידום אתרים באינטרנט אינו מדע מדויק וכמובן שיתכנו ירידות מיקומים לעיתים. מקדם אתרים איכותי יודע לשקלל גם את אלו, מבין זאת ויודע להסביר גם סיבות אפשרויות לירידות מיקומים. באופן כללי, יהיה לכם ולמקדם נכון לבחון את השיפור בטווחי זמנים ארוכים ולא בבחינת מיקומים יומית.

שירות קידום איכותי

חשוב מאוד לבדוק כיצד ניתן השירות – האם מקדם האתרים שלכם משתף אתכם בתהליך? האם הוא משוחח אתכם ומקדם תהליכים ברמה השבועית? האם הוא חוזר אליכם מיד לאחר שהשארתם לו הודעה או שאתם צריכים להמתין מספר ימים עד שיואיל בטובו? טיב השירות משליך רבות על איכות תהליך הקידום ולבסוף על המיקומים בפועל.

תוצאות קידום מהירות

זהירות! קידום אתרים אורגני לביטויים תחרותיים בהם לא הופעת בתוצאות קודם אורך זמן. מסיבה זו שאלו שאלות וחשדו במקדם המביא אתכם בעבור ביטוי תחרותי מאוד למיקומים גבוהים. לעיתים שימוש בשיטות מומלצות פחות יכול להביא לתוצאה מהירה אולם אלו יחייבו אותכם לשאת בתוצאות פחות נעימות בהמשך. בקידום נכון אמנם רואים תוצאות תוך זמן קצר יחסית, חודשים בודדים – אולם מדובר לרוב בביטויים תחרותיים בקנה מידה בינוני. לביטויים התחרותיים יותר בונים ומיישמים לרוב, אסטרטגית קידום ארוכת טווח.

אנו מאחלים לכם הצלחה במציאת מקדם אתרים ראוי.

זקוקים לשירותי קידום אתרים? חברת שגיב SEO מספקת שירותי קידום אתרים, פרסום בגוגל, פרסום בפייסבוק ועוד. פנו אלינו היום לשיחת ייעוץ עם מקדם אתרים מומחה!

 • קידום אתרים עם צוות מומחים מנוסה!
 • תיק עבודות שמדבר גבוה יותר ממילים
 • מקדם אתרים זמין לשאלות ותמיכה
 • שיווחים שוטפים לאורך תהליך הקידום
 • קידום אתרים במחירים אטרקטיביים!

 • contact us

 • שגיב SEO

 • 0777-920-924

 • 0545-400-440

 • תל אביב, ישראל

קידום אתרים בגוגלגוגל אדוורדס (PPC)בניית אתריםשיתופי פעולהאחר / חזרו אליי