בוקמרקלטים שווים למקדמי ובוני אתרים


Warning: Use of undefined constant get_the_title - assumed 'get_the_title' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/customer/www/sagive.co.il/public_html/wp-content/themes/sagive/functions/misc-functions.php on line 305
get_the_title

שלום חברים, אתמול בדקתי את כמות המבקרים החוזרים וגיליתי שאתם חוזרים לבקר ומבלים זמן לא מבוטל באתר! אז תודה לכם 😉 – היום, אספתי עבורכם המון בוקמרקלטים שווים שאתם יכולים פשוט לגרור אל הדפדפן (שורת הסימניות שלכם) או אל תיקייה במועדפים שלכם והם יעזרו לכם לחסוך המון זמן ולעשות פעולות פופולריות לאיסוף מידע בקלות!

מה זה בוקמרקלט? בוקמרקלט היא סימניה מיוחדת אשר מאפשרת לאחזר מידע או לעשות פעולות על הדף בו אתם נמצאים בעזרת ג'אווה סקריפט!

צור תיקייה
בחר בוקמרקלטים רצויים
גרור לתוך התיקייה הרצויה

אוסף של 70 בוקמרקלטים (bookmarklets)

המון המון המון כלים שימושיים שאפשר לשמור בתוך סימניות או אפילו בתיקייה בסרגל הסימניות שלכם ולחסוך המון זמן, להרוויח פונקציוליות ולשדרג את מאגר הכלים שלכם. אם יש איזה בוקמרקלט ששכחנו נשמח אם תשתפו איתנו קישור / את הקוד ונוסיף אותו למאגר. מקווה שאהבתם ושבת שלום לכולנו. בברכה, שגיב SEO.

כמו תמיד השארנו את טופס התגובות פתוח ומזמין ונשמח לשמוע מכם. אם עדיין לא נרשמתם אתם מוזמנים להרשם לרשימת התפוצה שלנו. מקסימום אימייל בחודש שמכיל המון עדכונים שווים למקדמי ובוני אתרים.

  • אהבתם? שתפו!