קידום אתרים בינלאומי

get_the_title

יש לכם מוצר או שירות שאתם רוצים למכור לקהל הגולשים הבינלאומי? אל מול השוק הגלובלי מציעה ישראל שוק לקוחות קטן עם מטבע חלש לעומת שווקי ענק כמו ארצות הברית, אירופה, אסיה והמזרח בהם כמות הלקוחות האפשריים היא עצומה. קידום אתרים בינלאומי יכול להיות ההבדל בין הצלחה מקומית, לבין הצלחה גלובלית!

קידום אתרים בינלאומי שנעשה עם חברת קידום אתרים אורגני מקצועית והנכונה, ועם המוצר הנכון כמובן, תהפוך אתכם לעשירים בכמות הפניות והאפשרויות להצלחה בזירה העולמית בהשקעה יחסית קטנה אל מול כמות החשיפה האפשרית.

פנו לשיחת הכרות עם מקדם מומחה בקידום בזירה העולמית

סטטיסטיקה מהעולם!

למעלה מ200 מיליון גולשים בארצות הברית לבדה!

בארצות הברית לבדה יש כ-227,719,000 גולשים באינטרנט!! גם שווקים כמו מזרח אירופה נחשבים לשווקים חזקים המייצרים הכנסה משמעותית לחברות ישראליות רבות. קידום אתרים בינלאומי שונה במהותו מקידום אתרים בגוגל ישראל והתחרות קשה אל מול חברות ענק בינלאומיות ומצד שני קידום ממוקד אל קהל יעד רצוי מביא תוצאות מרשימות.

מנועי חיפוש פופולאריים בעולם

גוגל מספקת למעלה מ65% מכלל החיפושים ברשת האינטרנט העולמית לעומת בינג אשר מספק כ16 אחוז מכלל החיפוש, יאהו אשר מספקת כ12 אחוז מכלל החיפושים (בינג מספק למעשה), AOL אשר מספקת כ2.6% מכלל החיפושים ומנועי חיפוש אחרים להשלמת העוגה. עוד פרט חשוב הוא ש93% מכלל הפעולות באינטרנט מתחילות עם מחרוזת חיפוש כלומר תוך שימוש במנוע חיפוש!

מה כולל מסע קידום אתרים בינלאומי

פרס

בניית מותג באינטרנט

קידום אתרים בזירה הבינלאומית בצורה הסטנדרטית איננה מספקת כיוון שקיימים מתחרים וותיקים, חזקים ופופולאריים בשווקים בינלאומיים אשר בנו את שם החברה לאורך שנים רבות ולכן קיימת חשיבות עליונה לבניית מותג על ידי יצירת המלצות, רישום רחב במגוון אתרים לוקאליים, יצירת אזכורים ומידע על החברה במגוון רחב של משאבים ככל האפשר.

מיקום

קידום אתרים לוקאלי

בזירות בינלאומיות בכלל ובזירה האמריקאית בפרט קיים דגש רב על קידום אתרי לוקלי כיוון שמרבית בעלי המקצוע נסמכים על לקוחות מאיזור הפעילות שלהם. אנו מספקים שירותי קידום ממוקדים איזור כולל רישום באתרים ייעודיים כגון גוגל מקומות, Yelp ורבים אחרים אשר מעלים את אמינות האתר באיזור בו הוא מספק שירותים!

גרף

ממשק סטטיסטיקה ללקוח

אינספור לקוחות אשר מתקשרים לשיחת הכרות ראשונית מספרים כי עם חברת הקידום הקודמת לא ידעו על מה בדיוק הם שילמו?! שגיב SEO מספקת ממשק ייעודי רק שלכם בו תוכלו לראות סטטיסטיקה של בית העסק, עדכונים אחרונים על פעולות קידום בצורה כרונולוגית, דוחות קידום אתרים, מיקומי בית העסק במילות מפתח רלוונטיות, טקסטים ובאנרים שונים ועוד!

תנועה

קמפיין בניית קישורים

בניית קישורים מודרנית איננה כבר אותו מירוץ מטורף לעבר כל קישור כפי שהיה בעבר הלא רחוק. עדכונים אחרונים של גוגל מחייבים בניית קישורים איכותית, יצירתית ורלוונטית ככל האפשר כדי להנות מתוצאות איכותיות. שגיב SEO מספקת כחלק ממסע קידום אתרים בינלאומי קמפיין בניית קישורים פעיל, חכם ויצירתי אשר יעזור להזניק את האתר שלכם לצמרת!

מבנה

אופטימיזציה On-Site

מקדמי אתרים רבים מתעלמים לחלוטין מהאתר עצמו בשל חוסר רצון או חוסר יכולת להתעסק בצד הטכני של הדברים אך עם שגיב SEO תהנו משיפור, שיפצור ותיקון תדיר של האתר שלכם בהתאם לניתוחים סטטיסטיים בעזרתם נלמד אילו עמודים חלשים באתר שלכם ומדוע גולשים לא הופכים ללקוחות. בשיטה זאת מגדילים את כמות הפניות בצורה ניכרת!

רעיון

ניהול מסע פרסום בגוגל

במרבית המקרים (למעט במקרים בהם מדובר על קמפיין אדוורדס פעיל אשר דורש תחזוקה שוטפת) אנו מציעים הקמה וניהול של קמפיין אדוורדס חכם ואפקטיבי על ידי מקדם אתרים מנוסה כולל בנייה של מודעות טקסט שיווקיות לצד מודעות תמונה אלגנטיות כדי להניע פניות של לקוחות חדשים לבית העסק שלכם כבר מהיום הראשון!

ועוד מגוון רחב של פעולות קידום!

למה לבחור בחברת שגיב SEO?

בין לקוחותינו עשרות חברות ישראליות ואמריקאיות אשר עוסקות במסחר אלקטרוני ברשת האינטרנט הבינלאומית ואנו מחזיקים בצוות מומחים מנוסה ומיומן אשר מתמחה בשיווק, מיתוג ופרסום האתר / חברה שלכם בשוק העולמי.

  • דיווחים שוטפים לאורך תהליך הקידום הבינלאומי.
  • דוחות מפורטים על תנועת גולשים והקלקות.
  • ניהול קמפיין פרסום בגוגל אדוורדס ללא עלות נוספת!
  • מקדם אתרים מומחה זמין למענה על שאלות ותמיכה.
  • מחירים אטרקטיבים ותמורה מהירה לתקציב הפרסום שלכם.

פנו אלינו היום והתחילו לקדם את האתר שלכם אל הצלחה בשווקים הבינלאומיים!

  • contact us

  • שגיב SEO

  • 0777-920-924

  • 0545-400-440

  • תל אביב, ישראל

קידום אתרים בגוגלגוגל אדוורדס (PPC)בניית אתריםשיתופי פעולהאחר / חזרו אליי