פרסום בגוגל

גוגל אדוורדס

באינטרנט כמו בחיים עצמם בלי פרסום העסק שלך לא יצליח. רק לקוח שמכיר את העסק שלך יכול להזמין ממנו מוצרים וזאת עוד לפני שדיברנו על העובדה שפרסום חכם גורם ללקוח לזכור את שם העסק שלך ולכן ממתג אותך כאופציה איכותית.

אפשרויות הפרסום ברשת האינטרנט הן רחבות ולצד מסע פרסום ברשת נהוג לבצע קידום אתרים  אורגני, כלומר שיווק האתר שלכם בערוצים רבים על ידי מומחה לקידום אתרים אשר פועל להגדלת כמות הגולשים אשר מגיעים אל האתר שלכם.

חושבים להקים קמפיין פרסומי בגוגל אדוורדס? הגעתם למקום הנכון!

פנו היום למידע על מסלול פרסום שמתאים לעסק שלך

מסעות פרסום בגוגל AdWords

במקביל לקידום האתר שלכם על ידי מומחה או כצעד ראשוני עוד לפני שפניתם אל מקדם אתרים מומלץ לנהל מסע פרסום בגוגל. גוגל הוא מנוע החיפוש הפופולרי בעולם ונתונים מלמדים כי למעלה מ60 אחוז מכלל הגולשים משתמשים בגוגל כמנוע החיפוש המועדף עליהם.

מה זה גוגל אדוורדס AdWords ?

אפיק הפרסום אשר מציע גוגל נקרא אדוורדס (AdWords) והוא מאפשר לכם לפרסם מודעות ישירות בתוצאות החיפוש של גולשים על פי מילות מפתח אשר קשורות למוצר או לשירות שאתם מציעים או מוכרים באתר שלכם. עם גוגל אדוורדס (AdWords) תוכלו ליצור בצורה מהירה תוך שימוש בממשק ניהול ידידותי למשתמש מודעות פרסומיות עבור האתר / עסק שלכם. מודעות אלו יוצגו לגולש ישירות בתוצאות החיפוש ולחיצה עליהם תוביל לעמודים שתגדירו כאשר תבנו מודעה.

היתרונות בשימוש בגוגל אדוורדס (AdWords) הם רבים. גולשים רבים יראו את המודעות שלכם. מודעות לא מוצגות רק בתוצאות החיפוש אלא גם באתרים אשר שילבו מודעות של גוגל באתר שלהם ולכן המודעות שלכם יופיעו במיקומים רבים ברשת (ניתן לבחור אילו מקומות).

דוגמה למודעת אדוורדס

גם אם יש לכם תקציב פרסום קטן תוכלו ליצור מסע פרסום בגוגל אדוורס (AdWords) כיוון שאתם מחליטים כמה כסף להשקיע לפי יום או חודש עוד עד שיגמר התקציב. בנוסף ואולי הכי חשוב. אתם לא משלמים סתם אלא אך ורק כאשר אנשים לוחצים על המודעות שלכם. הנסיון מלמד כי כאשר מבוצע בצורה הנכונה, מסע פרסום בגוגל מספק תוצאות מרשימות!

המודעות שלכם מוצגות רק כאשר גולשים מקלידים מילות מפתח כלומר מבצעים חיפוש בגוגל אשר מתאים לתוכן המודעה שלכם ולכן אתם מפרסמים בדיוק לקהל אשר מחפש מידע על השירות / מוצר שאתם מציעים. מודעות אלו אינן מוגבלות רק לטקסט ולצד מודעות טקסט תוכלו לפרסם מודעות תמונה ומודעות וידאו.

הזמנת מסע פרסום בגוגל אדוורדס (AdWords)

בעלי אתרים רבים בוחרים בגוגל כפלטפורמת הפרסום הראשית שלהם ועובדים עם גוגל AdWords כדי ליצור חשיפה מרבית, מהירה ואפקטיבית לעסק שלכם אבל אין להם את הכלים לבצע מחקר מילות מפתח איכותי או לדעת כיצד לנתח, לתמצת, לבנות מודעות תמונה ולשפר את כמות הלחיצות על המודעות שלהם..ניהול מסעות פרסום אפקטיביים זאת אומנות של ממש וכדי לנצל כל שקל לטובת הגדלת כמות המכירות יש צורך ביצירת מודעות אטרקטיביות, ניתוח סטטיסטי של כל מודעה ועוד. אנו מספקים שירות הקמת מסע פרסום בגוגל על ידי מומחה קידום אתרים

מה כולל קמפיין סטנדרטי בגוגל אדוורדס?

אופטימיזציה לקמפיין

אופטימיזציה לקמפיין

מתחילים באופטימיזציה של הקמפיין למקסום מילות מפתח והרווח לכל קליק.

הקמת קמפיין ראשוני

הקמת קמפיין ראשוני

יצירת מודעות טקסט ותמונה ממוקדות מילות מפתח, קהל יעד ואיזור רצוי

מחקר מילות מפתח

מחקר מילות מפתח

יצירת קמפיין אדוורדס מוצלח מחייב ביצוע של מחקר מילות מפתח מעמיק!

חוזרים אחורה

חוזרים אחורה

חוזרים לשלב 3 כדי לשפר בצורה מתמידה את קמפיין האדוורדס שלכם.

תזמון מודעות

תזמון מודעות

כעת שיש לנו המידע הרצוי נתזמן את המודעות ליעילות מקסימלית.

ניתוח סטטיסטי

ניתוח סטטיסטי

כאשר מצטברת סטטיסטיקה מתחילים ליישם מסקנות לתוך הקמפיין הפעיל.

פנו אלינו היום למידע נוסף

בשגיב SEO מתמחים ביצירת מסעות פרסום בגוגל אדוורדס וניתן להזמין שירות חד פעמי של הקמת מסע פרסום בגוגל אדוורדס (AdWords) על ידי מומחה אשר יעזור בבחירת מילות מפתח על פי ניתוח מילות תנועה פופולריות. יבנה עבורכם מודעות טקסט אפקטיביות ומודעות תמונה אטרקטיביות.

זכרו, מסע פרסום איכותי בגוגל, בין אם על ידי שימוש בגוגל אדוורדס או על ידי קידום אתרים אורגני יגדיל את כמות הפניות במאות אחוזים, יביא לקוחות חדשים, ישפר את ההכנסות, ההתעניינות וכמות המבקרים באתר שלכם.

  • contact us

  • שגיב SEO

  • 0777-920-924

  • 0545-400-440

  • תל אביב, ישראל

קידום אתרים בגוגלגוגל אדוורדס (PPC)בניית אתריםשיתופי פעולהאחר / חזרו אליי