איך מורידים פלייליסט כקבצי MP3 למחשב שלכם?

אז… הכנתם פלייליסט קטלני עם כל השירים שאתם אוהבים והשקעתם זמן רב באיסוף השירים שעושים לכם את זה! אבל… אתם שמים את הפלייליסט בYOUTUBE ונמאס לכם ללחוץ על "דלג על המודעה"? רוצים להוריד את כל השירים בפלייליסט שלכם כקבצי MP3

במאמר זה אלמד אתכם איך עושים את זה בקלות ובמהירות בעזרת תוכנה קטנה (מאוד) שאתם יכולים להתקין על המחשב שלכם, להוריד את כל השירים בפלייליסט שלכם או של מישהו אחר ולהנות מהשמעה רציפה או אולי להעביר לטלפון הנייד שלכם.

כמה זה פשוט?

  • מורידים תוכנה
  • הולכים לדף של הפלייליסט
  • מעתיקים ומדביקים את הקישור
  • לוחצים PLAY וסיימנו!

  • אהבתם? שתפו!

מורידים את התוכנה

לחצו לדף ההורדה

בכדי להוריד את כל השירים בפלייליסט של YOUTUBE נשתמש כמובן בתוכנה אשר נוצרה בדיוק למטרה זאת. אני הורדתי, סרקתי נגד וירוסים והתקנתי אותה על המחשב שלי. לאחר ההתקנה פתחו את התוכנה אשר אמורה להראות כך במצב ראשוני.

הדגמה של התוכנה

נעתיק את הקישור של הפלייליסט

שימו לב: בכדי להעתיק את הקישור הנכון של הפלייליסט יש לבחור את הכותרת של הפלייליסט עם כפתור ימני של העכבר ולהעתיק את הקישור. צירפתי תמונה כד לעשות את החיים לקלים יותר.

איזה קישור להעתיק

נדביק את הקישור ונטען את השירים

בכדי להתחיל את תהליך ההורדה כל שאנחנו צריכים לעשות הוא ללחוץ על כפתור הדבקה ולתת לתוכנה לטעון את השירים מהפלייליסט לרשימת השירים.

לחצו על הכפתור והלינק יטען

לחצו על הכפתור לטעינה

לאחר טעינת השירים לחצו להורדה!

לחצו להורדת השירים

קל ומהיר נכון?

אני ממש נדלקתי על הרעיון והורדתי מאוד מהר 500 שירים בקלות אשר סודרו באדיבות Youtube. הנה כמה פלייליסטים מעולים אשר נבנו על ידי האלגוריתם של Youtube… שתפו אותנו אם יש לכם פלייליסט גדול ומושקע במיוחד.

מקווה שאהבתם, נתראה בפוסט הבא – שגיב SEO.

  • אהבתם? שתפו!