תרגום אתרים

אין ספק שהאינטרנט הופך לתחרותי מיום ליום וכל יתרון יכול לעשות את ההבדל בין אתר מצליח לאתר עומד עם מבקרים בודדים. במאמר זה אעסוק בשירות פופולארי שנקרא תרגום אתרים והוא אחד השירותים אשר עושים את ההבדל בין אתר מקצועי לאתר סטנדרטי.

תרגום אתרים נוגע בצורה ישירה בשיווק ברשת וגם משפיע כל קידום אתרים כיוון שהוא הופך את האתר לזמין בפני קהל משתמשים / גולשים רחב יותר ולכן נותן לכם עדיפות בפני אתרים אחרים מאותו התחום.

שלא תבינו אותי לא נכון… אין תחליף לקמפיין קידום אתרים מוצלח ובניית תוכן מעולה לאתר שלכם אבל זאת עובדה ידועה שככל שאתם פונים אל קהל גולשים רחב יותר ומציעים תוכן עשיר יותר ומותאם יותר לכל גולש אתם בדרך הנכונה.

לקוחות רבים חושבים על תרגום אתרים כהוצאה יקרה כיוון שהם משערים שיהיה עליהם לתרגם את האתר כולו לשפה שנייה ואולי אפילו שלישית אך אין זה כך ולמעשה כל שעליכם לעשות במרבית המקרים הוא לתרגם מספר עמודים ואולי אפילו עמוד או שניים באתר שלכם לאנגלית ואולי לעוד שפה פופולארית נוספת.

תרגום לאנגלית הוא ללא ספק התרגום המבוקש והפופולארי ביותר בישראל בקרב אנשי עסקים וסטודנטים אך כך גם תרגום לערבית, תרגום לצרפתית, תרגום לרוסית ולאחרונה גם תרגום לסינית, תרגום ליפנית וגם תרגום להודית עבור ישראלים רבים שמגלים קהל לקוחות הולך וגודל בהודו או מבקשים להקים שם עסק.

כאשר מבקשים לבצע תרגום אתרים חשוב לזכור לבקש מחברת התרגומים מתרגם אשר תואם לסוג התוכן שבאתר שלכם. אם האתר שלכם עוסק בנושא טכני כדאי למצוא מתרגם מאותו התחום אשר יבין לחלוטין את המונחים הייחודיים ששייכים לאתר שלכם.

חברת תרגומים טובה יכולה לבחור מתרגם מתאים מתוך מאגר מתרגמים רחב וכך ליצור תרגום שהוא יותר מתרגום נטו של הטקסט אלא תרגום אשר שומר על רוח המסמך המקורית ומעביר את המסר שכלל הטקסט המקורי.

תרגום אתרים בחינם

בלוגים רבים בוחרים להוסיף את הממשק תרגומים של גוגל לאתר שלהם וזה אכן פתרון נאה לבלוגים שלא מוכרים מוצר או שירות אך יש לזכור כי למרות שזהו תרגום בחינם זהו בוודאי לא תרגום איכותי ושאין כיום שום תוכנה אשר יודעת לזהות הקשרים בתוך משפטים ולכן מפיקה תרגום לקוי באחוזים גבוהים.

כמה עולה תרגום אתרים?

למרות שלא אוכל לתת לכם מחיר מדויק עבור תרגום אתרים כיוון שמחיר התרגום תלוי באופן ישיר בשפה אשר אתם מבקשים אוכל לספר כי תרגום של עמוד טקסט סטנדרטי לאנגלית עולה כ-69-75 ש"ח עם חברת תרגומים מקצועית.

המון בהצלחה, שגיב SEO