רקע שקוף לפאנל של טוויטר

get_the_title

אם אתם מקדמי אתרים ואפילו מנהלי אתרים מיומנים בוודאי יש לכם או ללקוח אותו אתם מקדמים חשבון טוויטר פעיל ולעיתים אפילו פעיל מאוד. אין מה להגיד… העיצוב של טוויטר נוח ונעים לעין אבל פעמים רבות דיי משעמם ואין כמו קצת פרסונליזציה כדי להכניס עניין ולהפוך עוד חשבון טוויטר לאישי ואטרקטיבי יותר. תתפלאו (או לא) אבל זה עוזר להגדיל את רשימת החברים בטוויטר.

לפני שנכנס לאיך עושים את זה אני מניח שקצת כמוני אתם לא מעצבים בחסד ואם אתם כן תיהנו… הצעד הראשון הוא כמובן לבחור ברקע לחשבון הטוויטר שלנו אז למען מטרה נעלה זאת הנה מספר קישורים אל אתרים שמציעים רקעים מוכנים לטוויטר. חשוב לזכור שלכל אחד רזולוציית מסך שונה ומה שאתם רואים כשוליים רחבים מהמחשב הנייד שלכם לא בהכרח ישארו שוליים רחבים בכל מחשב, קחו את זה בחשבון.

אני בעד משהוא נקי ואלגנטי אבל אם תמצאו רקע שתואם את השירות / אופי שלכם זה רעיון טוב לאפיין לגולש את האופי של הפרופיל שלכם. כאשר מדובר על מיתוג ברשתות חברתיות חשוב לשמור על קו עיצובי אחיד. בכל מקרה… בחרתם רקע? יופי, נתקדם.

התחברו אל החשבון טוויטר שלכם, לחצו על Settings, בחרו בלשונית Design והדביקו את הקוד הבא ישירות לכתובת של הדף הURL, כן אני יודע שזה נשמע מעט הזוי אבל צריך להדביק את זה בשורת הכתובת. שורת הכתובת של הדף בה אתם נמצאים כרגע אמורה להראות ככה: https://twitter.com/settings/design

javascript:document.getElementById("user_profile_sidebar_fill_color").value   = '';document.getElementById("title_theme").innerHTML = 'Click The  Save  Changes Button At Bottom To Finish!!';void(0);

ברגע שתדביקו את הקוד לשורת הכתובת של הדף ותלחצו על אנטר יופיע מעל התמונות המובנות של טוויטר הודעה לשמור את השינויים כדי שיתחילו להשפיע.. לחצו על Save וסיימתם.

השיטה הזאת עובדת כל עוד היא הפעולה האחרונה שעשיתם בהגדרות העיצוב שלכם אז שווה לשמור את הקוד הזה אצלכם או את הדף הזה במועדפים שלכם – המוצר המוגמר יפה מאוד ונותן מגע אישי אחר לפרופיל שלכם בטוויטר וגם לצורה בה אתם רואים את טוויטר. אל תשכחו שאתם יכולים גם לקבוע את הצבעים של הקישורים והרקע של התיבות כך שתוכלו להתאים אותם לרקע החדש שלכם. את המוצר המוגמר אפשר לראות בפרופיל של שגיב SEO בטוויטר… אל תשכחו להוסיף אותנו כחברים, בהצלחה.
דוגמה