הובלת דירה – לעשות את זה נכון

כל מעבר דירה מתחיל עם תכנון, תאריך יעד למעבר דירה וחברת הובלות טובה. כמובן שמחיר משחק תפקיד חשוב וגם הרצון להימנע מצרות לא צפויות כמו חברת הובלות שמשנה מחיר ביום ההובלה, צוות מובילים לא מנוסה שגורם לנזקים וזה ממש לא משנה אם הביטוח מכסה את זה או לא… מי רוצה לרדוף אחר כסף בשביל משהוא שהיה שלנו ממילא..

במאמר זה נעבור יחדיו על סעיפים אשר יובילו לכך שתבחרו בחברת ההובלות הנכונה בעבורכם, נדבר על מה חשוב לדעת לפני שסוגרים עם חברת הובלות ומה זה הצעת מחיר מחייבת ולא מחייבת, למה זה פשוט חובה לקחת הובלה עם ביטוח ועוד

הבעיה אנחנו לא עובדים בחברת הובלות ולא מכירים את התחום כמו מקצוען בנוסף… עדות של חבר לא אומרת כלום על אופי החברה… זה משחק של מזל

אז איך בוחרים חברת הובלות ?

קודם כדאי לנצל את העובדה שאנו במאה ה21 ויש לנו כלי נהדר שנקרא האינטרנט. האינטרנט מרכז המון מידע על חברות הובלות ולמעשה חברות קידום אתרים הפכו את כמויות המידע לרבות מאי פעם בניסיון לקדם חברות הובלות אל העמוד הראשון בתוצאות חיפוש.

מצד שני, האתרים אשר מובילים את תוצאות החיפוש הן לרוב חברות וותיקות וזאת כיוון שכמו בעולם האמיתי גם מנועי חיפוש מניחים שחברת הובלות אשר שרדה זמן רב כל כך וודאי תהיה טובה שהרי יש לה לקוחות רבים לאורך השנים ואם היא הייתה מספקת שירותי הובלות לא איכותיים היה יוצא לה שם רע ולא הייתה שורדת.

כדאי להשקיע בחיפוש באינטרנט לפחות… (לא הרבה זמן נכון?). אל תעצרו בעמוד הראשון ובקרו גם בעמוד השני וקבלו מספר הצעות מחיר מחברות הובלות כך שתוכלו להשוות מחירים בקלות וגם לדעת מה טווח המחירים ההגיוני עבור סוג ההובלה אותה אתם מבקשים.

הצעת מחיר להובלת דירה – חשוב לדעת

הצעת מחיר שאתם מקבלים בטלפון נקראת הצעת מחיר לא מחייבת. הצעת מחיר שכזאת היא פתח לשינוי מחיר על ידי חברת ההובלות ביום ההובלה – לא נעים!… זאת כיוון ששכחתם לספר על רהיט מסוים או השמטתם איזה פרט שלא חשבתם עליו כמו המרחק בין החנייה לבניין בו אתם גרים. הצעת מחיר מחייבת היא כזאת שבה נציג של חברת ההובלות מגיע אליכם, סוקר את הציוד ונותן לכם הצעת מחיר במקום או לאחר שחזר למשרד. בכל מקרה אני ממליץ לבקש לרשום בחוזה עצמו את המינוח "מחיר סופי" כך שלא יהיו הפתעות.

הובלה עם ביטוח – זה עולה יותר

אל תתפשרו! הובלה עם ביטוח לא עולה יותר כסף. חברת הובלות איכותית לא תבקש מכם תוספת מחיר על הובלה עם ביטוח נקודה סוף. לצערנו אנחנו לא רואים את העתיד ולכן לא הייתי מתפשר והייתי מקפיד לקחת הובלת דירה עם ביטוח ולהיות שקטים.

בהצלחה, מוביל מומחה.