הובלת משרד – טיפים למתחילים

בין אם בחרתם בכך או לא לעתים צריך לשנות מיקום למשרד שלכם. לפעמים זה שיקול כלכלי, רצון לשדרג את המשרד, להתמקם קרוב למרכזי עסקים וכו'. בתור בעל עסק אני מרגיש גם את החשש של להעביר משרד או כל סוג של בית עסק אל מיקום חדש.

במאמר זה אדבר אתכם על הובלת משרד, איך מתקשרים עם חברת ההובלות ומה חשוב לדעת רגע לפני שאתם סוגרים על חברת הובלות, מה פשוט חובה שיהיה בחוזה ביניכם ועל מה אתם לא אמורים לשלם אקסטרה כסף. קצת על הצעת מחיר מחייבת ומדוע חשוב שלא לקבל הצעת מחיר בטלפון ועוד..

אם אתם לפני הובלת משרד אני ממליץ לקרוא!

סוגרים עם חברת הובלות

כאשר מדובר בהובלה של כל עסק ובמיוחד כאשר מבצעים הובלת משרד יש לבחור בחברת הובלות מסודרת ואמינה המביאה איתה ניסיון עשיר של שנים בביצוע הובלת משרדים אל יעדים שונים בארץ. אפילו משרד קטן דורש רמת לוגיסטיקה, סדר ויכולת לעשות את ההובלה בצורה מהירה.

כיום מוצאים חברת הובלות באינטרנט! הימים בהם רדפנו אחר חברות הובלות לפי אות בספרי טלפונים חלפו מהעולם והחליף אותם מנוע חיפוש אשר מקצר את זמן החיפוש ומרחיב את האפשרויות. בנוסף, שימוש חכם באינטרנט יאפשר לכם לפנות אל מספר חברות הובלות בצורה מהירה מבלי להרים טלפון… פשוט לחכות לטלפון החוזר.

אז, כדאי לפנות לפחות אל שלוש חברות הובלות ועד חמש שלא תוצפו בטלפונים. בקשו הצעת מחיר מפורטת עבור הובלת המשרד שלכם (כמובן לאחר שיש לכם תאריך מעבר) ושאלו מה זה כולל.

חשוב לדעת

  • כל הובלת משרד אמורה לכלול ביטוח ללא תוספת מחיר
  • הצעת מחיר מחייבת תתקבל רק על ידי נציג אשר אליכם
  • בקשו חומרי אריזה ושאלו אם אתם צריכים לשלם על כך

הובלת משרד – הצעת מחיר מחייבת

קיימים שני סוגים של הצעות מחיר. האחת בטלפון, זאת נקראת הצעת מחיר לא מחייבת כלומר אם כאשר הגיעו המובילים ביום ההובלה אל המשרד שלכם וגילו ששכחתם לכלול ריהוט מסוים או שאמרתם קומה 2 ואתם קומה 3, או שאמרתם שהמעלית רחבה אבל אי אפשר להוריד בה חלק גדול מהריהוט הם יעלו את המחיר.

לכן חשוב שתבקשו / תדרשו שנציג של חברת ההובלות יגיע אליכם למשרד וייתן לכם הצעת מחיר לאחר שבחן את שלל הפרמטרים בהם משתמשות חברות הובלות כדי לתמחר את הובלת המשרד שלכם. בנוסף בקשו שיכתוב את המחיר על החוזה ביניכם רק בשביל הידיעה שהוא לא יכול לשנות אותו ביום ההובלה.

אני מקווה שעזרתי אפילו במעט, שתהיה לכם הובלת משרד קלה ומהירה בהצלחה, מוביל מומחה.