הובלות בישראל

ברוכים הבאים, כולנו ובמיוחד בקיץ התל אביב עוברים דירה מעת לעת. אם כמוני ניחנתם בבעל בית ש"שוכח" לחזור אליכם (הרבה פעמים רצוף( אתם אפילו עשויים לקרוב קרובים מאוד אל הובלה בלתי נמנעת. תודות לשנים של עבודה בחברת הובלות צברתי המון ניסיון וידע והיום ארצה לשתף אתכם במספר דרכים בדוקות שעוזרות לחסוך מאות רבות במחיר הסופי של הובלת דירה שלכם.

אני מודה שעצות אלו לא מתאימות לכולם או לפחות לא כל העצות אבל לצעירים ושותפים בדירה או סטודנטים אשר מבקשים לחסוך כסף אלו עצות מעולות שיחתכו בחצי את המחיר ההובלה הסופי.

הקריטריונים לחישוב מחיר הובלה

אז שנייה לפני שנדבר על השיטות איך בעצם מחשבים לנו את מחיר ההובלה ?ובכן, אל החישוב נכנסים המון גורמים אך העיקריים שבהם הם כמות הציוד, ריהוט וחפצים גדולים שאתם יכולים להעביר, המיקום שלכם כמובן וכמה הוא נגיש או יותר נכון קרוב. איזה קומה אתם גרים ואם יש מעלית או אין ומתי אתם רוצים לעבור.

לחסוך במחיר ההובלה

אוקי, אז עכשיו שאנו מכירים את הגורמים בואו נדבר על איך לחסוך. ראו הוזהרתם השיטות הן לא לבעלי הלב החלש, אתם צריכים להיות בכושר.

תארזו בעצמכם חברות הובלה רבות מציעות שירותי הובלה עם אריזה אבל רובנו ממילא מעדיפים לארוז לבדנו וכך יש לנו הזדמנות לעשות מעין ספירת מלאי וניקוי ארונות.

אין מעלית? תורידו לקומת הקרקע דרך לחסוך כמה מאות שקלים היא להוריד את המלאי שלכם לבד אל קומת הרחוב. אמנם זה עשוי להיות מתיש אבל אם אתם צריכים את הכסף ובחישוב של זמן לעומת מחיר לשעה אתם תרוויחו דיי טוב

תבקשו לפחות 3 הצעות מחיר ותתמקחו כוח ההתמקחות הישראלית נודע בעולם כולו אך רבים מאיתנו ובתור מוביל שנים רבות נתקלתי בזה רבות לא מנסים אפילו להתמקח מעבר למשפט או שניים… תנסו ולרוב תגלו שחסכתם 100-300ש"ח על התמקחות אדיבה ומנומסת. דרך מהירה לקבל הצעת מחיר היא להשתמש במחשבון הובלות ולקבל הצעת מחיר להובלה אונליין

וזהו, שיהיה לכם מעבר דירה קל ונעים ככל האפשר. מקווה שמצאתם מאמר זה מועיל, צמרת הובלות