שחזור מידע – מידע לסיטואציה מפחידה!

כפי שניתן לראות מהאתר שלנו אנו עוסקים בבנייה ובקידום אתרים ולכן מחזיקים במידע רב ופעמים רבות על מחשב אשר איננו עובר גיבוי קבוע וגם אם כן מרבית הפעמים הגיבוי איננו מאוד עדכני ולרוב יושב על אותו מחשב בכונן וירטואלי ולא על כונן חלופי.

אני חייב להודות שפעמים רבות (ואני מתכוון לרבות) חשבתי לעצמי, זה יהיה מפחיד אם יקרה למחשב שלי משהו אז כדאי שאעשה גיבוי מושקע! כן, כן… מחר אני אעשה גיבוי מושקע וככה עובר לו חודש בצורה מהירה. אז… אם הגעתם לסיטואציה בה אתם מסתכלים לאחור ומצטערים שלא גיביתם סימן שאתם צריכים לעשות שחזור מידע! אל חשש… ישנן המון תוכנות חינמיות בעזרתן ניתן לבצע שחזור מידע בסיסי וגם חברות ישראליות אשר מציעות שירותי שחזור מידע ברמה גבוהה מאוד בכל קנה מידה (ישראלי או עולמי).

קודם כל, הנה 3 תוכנות חינמיות

* מילת אזהרה:

אם יש לכם כונן אשר מכיל מידע קריטי אולי עדיף לפנות כבר מבעוד מועד אל חברה מקצועית אשר מספקת שירותי שחזור מידע… תוכנות יכולות להיות בלתי צפויות ועשויות לגרום נזק. באופן אישי אני ממליץ על ד"ר דיסק. זאת חברה שהפניתי אליה כמה מבין לקוחותיי והם תמיד חזרו עם מילים טובות!

Recuva

Recuva

תוכנה חמודה מאוד (וחינמית)  אשר זמינה להורדה כבר עכשיו ונחשבת על ידי רבים לחלופה הטובה ביותר לשירותיה של חברה מקצועית. Recuva יכולה לשחזר מידע מתוך כוננים חיצוניים כגון כונני USB, דיסקים של DVD, CD ואפילו כרטיסי זיכרון. הוא יודעת גם לשחזר מידע מכונן קשיח אבל אם הוא אותו כונן התרסק בשל וירוס או סיבה דומה זהירות כאשר מחברים אותו למחשב הפועל שלכם שלכם שלא תהיה לכם צרה כפולה.

 

Puran File Recovery

Puran File Recovery

עוד תוכנה מעולה לשחזור קבצים מתוכנת חלונות שלכם ושמה Puran File Recovery. מדובר על תוכנה קלה לשמוש ולתפעול אשר תסרוק את הכוננים שוינדוס מצליח לראות ותנסה לשחזר את המידע שקיים בהן. התוכנה אפילו משחזרת כוננים וירטואלים אשר פיצלתם ומציע שלל תכונות מתקדמות.

 

Pandora Recovery

Pandora Recovery

אחרונה בסקירה של היום היא תוכנה בשם Pandora Recovery. תוכנה חינמית לשחזור מידע אשר מציעה ממשק קל במיוחד לשימוש שיעזור לכם לנסות ולשחזר את המידע שאבד לכם מכל סוגי המדיה כמו כוננים קשיחים, זכרון נייד, כרטיסי זכרון וכל פריט מדיה אחר אשר מחובר למחשב עליו מותקנת התוכנה.

אז מה למדנו?

אם איבדתם לכם מידע יקר זה לא הסוף! ראשית קיימות המון תוכנות חינמיות שעשויות לעזור לכם לשחזר את המידע שלכם. כמובן שהצעד הראשון, הנכון והמומלץ הוא לגבות את המידע היקר לכם מבעוד מועד אבל אם פספסתם אז לא הכל אבוד. בנוסף קיימות חברות ישראליות מעולות אשר מציעות שירותי שחזור מידע במחירים הוגנים בהחלט ומתאימות במיוחד לעסקים וחברות אשר איבדו מידע יקר ורוצות לשחזר אותו ואפילו אם ממחשב הרוס או כונן אשר עמוס בוירוסים.

המון בהצלחה, שגיב.